FLOKI (FLOKI) Nedir? Nasıl Çalışır?

FLOKI, bir meme coin’dir. FLOKI, Floki Inu, topluluğu tarafından yönetilen merkeziyetsiz bir projedir ve topluluğunun çıkarlarını temsil eden çekirdek bir ekibe sahiptir. FLOKI, Ethereum ağında çalışmaktadır. Bu yazıda FLOKI (FLOKI) nedir, FLOKI (FLOKI) nasıl çalışır, FLOKI (FLOKI) nasıl alınır ve FLOKI/TRY ve FLOKI/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

FLOKI (FLOKI) Nedir? Nasıl Çalışır?

FLOKI, adını Viking karakterinden almaktadır. Floki topluluğu, kendilerini “Floki’nin Vikingleri” olarak tanımlamaktadır. Elon Musk’ın Shiba Inu cinsi köpeğinin adını Floki koymasıyla FLOKI token’ı hayata geçmiştir.

Floki Inu ağının en önemli projelerinden biri “Valhalla” isimli Play to Earn sistemiyle çalışan metaverse oyunudur. Floki Inu ekosisteminin içerisinde kripto eğitim platformu olan Floki Üniversitesi de yer almaktadır.

FLOKI; B, PetaByte Capital, Saber ve MrBrown Whale isimli gruplar tarafından oluşturulmuştur.

FLOKI, Ethereum ağı üzerinde çalışan ERC-20 tabanlı bir token’dır. FLOKI’nin madenciliği yapılmamaktadır. FLOKI, Floki Inu ekosisteminin yerel para birimi olarak kullanılmaktadır. FLOKI, Floki Inu platformundaki metaverse oyunu Valhalla’yı geliştirmek için kullanılmaktadır. Kullanıcılar, Valhalla oynarken FLOKI token kazanabilmektedir.

FLOKI’nin toplam arzı 10.000.000.000.000 adet ile sınırlandırılmıştır.

Floki Inu web sitesine https://floki.com/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.FLOKI hakkındaki tüm teknik detaylara https://docs.floki.com/floki-whitepaper/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

FLOKI (FLOKI) Nasıl Saklanır?

FLOKI, ERC-20 tabanlı bir token’dır. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile FLOKI bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

FLOKI (FLOKI) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether ile FLOKI (FLOKI) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk | Kripto’ya üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek FLOKI (FLOKI) alabilirsiniz.

Kullanıcılarımızın risk yönetim ilkeleri kapsamında gerekli inceleme ve araştırmayı gerçekleştirerek, kendi risk-getiri seviyelerine uygun şekilde işlem yapmalarını hatırlatırız.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors