Hediyenin Bitcoin Hali: BtcTurk ile Kolayca Bitcoin Hediye Et

Bazen kendimizi mutlu etmek için sevdiklerimizi mutlu etmek isteriz. Sevdiklerimizin yüzündeki sıcak bir tebessümün sebebi olmak, kendi mutluluğumuzun motivasyonu olabilir. Bu bazen bir sözle olur, bazen anısı olan bir eşyayla, bazen de beklenmedik hediyelerle…

BtcTurk olarak; en sevdiklerinizi, en sevdiğimizle mutlu etmeniz için yeni bir haberimiz var!

Özel günlerinizde değer verdiğiniz kişilere; Bitcoin’i öğretmek, anlatmak ve beklenmedik bir hediye sunmak için Hediye Bitcoin özelliği BtcTurk’te!

Hediye Bitcoin Nedir?

BtcTurk uygulamasında artık yeni bir özellik var: Hediye Bitcoin. Hediye Bitcoin özelliği ile sevdiklerinize kolayca Bitcoin hediye edebilirsiniz. Size hediye edilen Bitcoin’leri de yine uygulama içerisinde aktifleştirebilirsiniz.

Hep Aynı Hediyelerden Sıkılmadınız Mı?

Dijital çağda sosyal paylaşımın artmasıyla farklı olan çoğu şey rutin haline gelebilmektedir. Hediyeleşme aktiviteleri de bu rutin düzen içerisine dahil olan bir detay. Hediye Bitcoin özelliği sizi bu rutin hediyeleşme düzeninde çıkarabilecek yeni nesil bir hediye anlayışıdır. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz Bitcoin’ler ile onların Bitcoin’i öğrenmesi ve tanıması için ilk adımını atmasını sağlayabilirsiniz.

Böylelikle hem farklı hisseder, hem farklı hissettirebilir hem de karşınızdaki için yepyeni bir başlangıç yaratmış olabilirsiniz.

Anneler Günü’nde Bir Anneye Ne Hediye Edebilirim?

Anneler Günü’nde; kalıpların dışına çıkarak bir anneyi, ona daha önce verilmemiş bir hediye ile mutlu edebilirsiniz. Üstelik alışılagelmiş hediyelerden çok daha farklı ve değerli bir hediye ile onu şaşırtmanız mümkün. Annenize, anne olan bir sevdiğinize, kendini çocuğuyla, kedisiyle ve belki de içindeki çocukla anne hisseden birine Hediye Bitcoin verebilirsiniz.

Aile büyüklerimizin jenerasyonu bir değer saklama, yatırım aracı olarak altını daha çok kullanırlar. Eski alışkanlıklar ve yerleşmiş bilgiler onları bu seçeneğe halen yönlendirebilir. Hediye Bitcoin sayesinde sevdiklerimizi Anneler Günü’nde bir nevi dijital altın sayılabilecek yeni nesil değer saklama aracı ile tanıştırabilirsiniz. Hediye notunuzu, Anneler Günü için özel olarak tasarlanmış hediye kartına yazabilirsiniz.

Anneler Günü’nde Hediye Bitcoin ile mutlu edeceğiniz kişiye, Altın ve Bitcoin karşılaştırması yaptığımız bu yazıdan bazı bilgileri de paylaşabilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

Bu soruyu kendinize soruyorsanız, bu yıl muhtemelen daha yaratıcı bir hediye ile Sevgililer Günü’nü kutlamak istiyorsunuzdur. Bu öyle bir hediye olmalı ki; fiziki olarak hiçbir yerde satılmamalı, hacim olarak yer kaplamamasına rağmen her zaman taşınabilmeli ve hediyeyi seçerken gerçekleştirilen tüm işlemler kolayca olmalı.

Tüm bu beklentilerinizi Hediye Bitcoin ile karşılayabilirsiniz.
BtcTurk ile Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize kolayca Bitcoin hediye edebilirsiniz! Erdil Yaşaroğlu’nun tasarlayıp çizdiği Sevgililer Günü hediye kartları ile sevgilinize unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz!

Erdil Yaşaroğlu’nun çizdiği hediye kartları hakkında daha detaylı bilgiyi En Kolay Sevgililer Günü Hediyesi: Hediye Bitcoin yazısında bulabilirsiniz.

Kimlere Hediye Bitcoin Gönderilebilir?

Bir kişinin Bitcoin dünyasına bakış açısı nasıl olursa olsun ona Hediye Bitcoin gönderebilirsiniz.

Bitcoin’i hiç bilmeyen bir kişiye Bitcoin hediye ederek onun bu dünyaya adım atması için sebep olabilirsiniz.
Daha önce Bitcoin’i duymuş ancak hiç adım atmamış birinin aklındaki sorulara cevap vermek için Bitcoin hediye edebilirsiniz.
Bitcoin almak için BtcTurk’e üye olmuş bir kişinin ilk Bitcoin’ini de siz hediye edebilirsiniz.
Hayatının her anında Bitcoin olan bir kişi için Hediye Bitcoin’den daha iyi bir hediye olamazdı…

Bitcoin yolculuğunuzun neresinde olursanız olun Hediye Bitcoin sizi değerli hissettirecek güzel bir deneyim olacaktır.

Hediye Bitcoin Nedir? Nasıl Kullanılır?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors