En Kolay Sevgililer Günü Hediyesi: Hediye Bitcoin

Bitcoin’i seviyoruz.
Değerini biliyor ve destekliyoruz.
Hakkında öğrendiğimiz her yeni bir bilginin bizi mutlu etmesini seviyoruz.

En çok da Bitcoin’i paylaşmayı seviyoruz.
Bitcoin’i anlatmayı, anlattığımız kişilerin Bitcoin’e ilk adımını atmalarını sağlamayı seviyoruz.

14 Şubat’ta Sevgilinize Hediye Bitcoin!

Bitcoin’i sevdiklerinize sadece sözlü olarak paylaşma dönemi kapandı. BtcTurk’ün yeni özelliği Hediye Bitcoin ile sevdiklerinize Bitcoin hediye edebilirsiniz!

14 Şubat Sevgililer Günü’nde; standartlarınızın dışına çıkarak daha önce hiç vermediğiniz bir hediye ile sevgilinizi özel hissettirebilirsiniz. Herhangi bir kutusu veya ambalajı olmayan, fiziki olarak hiçbir yerde satılamayan, duyu organlarıyla algılanamayan, hacmi olmayan bir hediye deneyimi yaşatmak, 14 Şubat’ınızı unutulmaz kılacak! BtcTurk mobil uygulamasını kullanarak sevgilinize Bitcoin hediye edebilirsiniz. Bu 14 Şubat’ta, sevgiliniz Bitcoin yolculuğunda nerede olursa olsun, sahip olduğu en değerli Bitcoin’lerine ulaşacak…

Erdil Yaşaroğlu’ndan 14 Şubat Hediye Kartları!

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Hediye Bitcoin’inizi daha anlamlı kılmak ve sevdiklerinizi daha özel hissettirmeniz için özel hediye kartlarını seçebilirsiniz! Erdil Yaşaroğlu’nun tasarlayıp çizdiği Sevgililer Günü hediye kartları ile sevgilinize kolayca Bitcoin hediye edebilirsiniz. Hediye tutarınızı girin, Erdil Yaşaroğlu imzalı tasarımlardan dilediğinizi seçin!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors