Bitcoin’i Seviyoruz

Heyecan duymak, merak etmek, birlikte büyümek, paylaşmak, özlemek, iyi olmasını istemek, kalbinin onun için çarpması…

Hayır hayır düşündüğünüz gibi değil… Bitcoin’e olan duygularımızdan bahsediyoruz. Aşkın çoğu insanda yarattığı en güzel hisleri, eğer doğru şekilde kucak açarsak Bitcoin bizlere yaşatıyor.

Bitcoin’i öğrenmek, doğru anlamak, anlatmak ve desteklemek ona olan inancımız ve sevgimizin en önemli göstergesi olabilir.

Bitcoin’i Kucaklayın & Öğrenin

Bitcoin, Satoshi Nakamoto tarafından 31 Ekim 2008’de yayınlanan teknik dokümanından ve 3 Ocak 2009’da oluşturulan ilk bloktan bugüne çok daha fazla tanınıyor ve kullanılıyor. İlk önce farkında olan bireyler tarafından sahiplenilen Bitcoin artık şirketler tarafından değer saklama aracı olarak kullanılmaya başlandı bile. Bitcoin de onu sevenlere karşı boş değil. Hem finansal özgürlük vaat ediyor hem de varlıklarımızın değerini koruyor.

Bitcoin’i Değerli Yapan Nedir içeriğini bu bağlantıdan okuyabilirsiniz.

Satoshi Nakamoto, blokzinciri ve Bitcoin ile hem yeni bir ödeme sistemini hayata geçirdi hem de aynı zamanda merkeziyetsiz bir finansal sistemin de doğmasını sağladı. Birçok uzman, analist ve yatırımcı tarafından en az internet kadar çığır açan bir şey olarak görülen Bitcoin’i doğru anlamak ve öğrenmek ve bu yeniliğe kucak açmak yapabileceğimiz en etkin yaklaşım olabilir.

Bitcoin’i doğru öğrenmeniz için iyi bir başlangıç noktası Bitcoin’in blokzincirinin Başlangıç Bloku hakkında yazılan içeriği okumak olabilir.

Bitcoin’i Paylaşın & Anlatın

Bitcoin, bugünkü mevcut finansal sisteme ve kabullenilmiş görüşlere meydan okuyor. Hiçbir ayrım göstermeksizin herkesin parası olma yolunda giden ve kalbimizi daha birçok nedenden dolayı çalan Bitcoin’i doğru öğrenip anlamakla yetinmeyip çevremizle paylaşıp anlatmak bize heyecan hissettirecektir. Bitcoin’e dair birçok Neden? Sorusu soruluyor. Yanıtlarını biz derledik, siz de yeniden okuyup çevrenizle paylaşabilirsiniz.

Bitcoin’i Sevin & Destekleyin

Aşkın insana getirdiği yeni başlangıç motivasyonu, her sabah uyanmak için bulunan heyecanlı nedenleri Bitcoin’e olan aşkımız da yaşatıyor. Satoshi Nakamoto, blokzinciri ve Bitcoin ile hem yeni bir ödeme sistemini hayata geçirdi hem de aynı zamanda yeni bir finansal sistemin de doğmasını sağladı. Bitcoin ve blokzincirinin oluşturulduğu 3 Ocak gününe özel olarak hazırladığımız “21 Milyona Giden Yol” videomuzu bu bağlantıdan izleyerek Bitcoin’i anlamak ve sevmek yolunda kendinizi destekleyebilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors