Trabzonspor Fan Token (TRA) Nedir? Nasıl Çalışır?

Trabzonspor Fan Token (TRA), Trabzonspor kulübünün resmi fan token’ıdır. Socios platformu ile kulüp tarafından 22 Eylül 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. TRA Fan Token ile taraftarlar ve spor kulübü arasındaki etkileşimi arttırmak amaçlanmaktadır. Bu yazıda Trabzonspor Fan Token (TRA) nedir, Trabzonspor Fan Token (TRA) nasıl çalışır, Trabzonspor Fan Token (TRA) nasıl alınır ve TRA/TRY işlem çiftinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Trabzonspor Fan Token (TRA) Nedir? Nasıl Çalışır?

Trabzonspor Fan Token (TRA), Chiliz Legacy Chain ağında çalışır. Trabzonspor kulübünün aldığı bazı kararlarda söz sahibi olabilme, kulübe destek olma ve kulübün sağladığı avantajlardan faydalanabilme gibi amaçları bulunur.

Trabzonspor Fan Token’a sahip olan kullanıcılar; özel ürünlere erişim elde etme, VIP statüsüne ulaşma gibi avantajlara sahip olur. Trabzonspor Fan Token, aynı zamanda Trabzonspor kulübünün kararlarını yönlendiren oylamalara katılmaya ve kulübün geleceğini şekillendirmeye olanak tanır. Fan token’a sahip olan kullanıcıların katılabildiği anketleri Trabzonspor kulübü belirler ancak nihai karar fan token sahipleri tarafından belirlenir. Kit tasarımları, otobüs giydirmeleri, takım sloganı, kaptanın kol bandına yazılacak mesaj gibi anketlerde fan token sahipleri oy kullanabilmektedir. Her kullanıcı anketlerde sadece tek bir oy kullanabilir ancak sahip olunan fan token’a göre kullanıcının oylamadaki gücü artabilmektedir.

Trabzonspor Fan Token sahipleri; kulübün efsane oyuncularıyla birlikte maç izleme, takım uçağıyla deplasman maçlarına gitme, imzalı ürünler kazanma, Akyazı Stadyumu’nu gezme, Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi maçlarına ücretsiz bilet kazanma gibi kulübün sağladığı ödüllere sahip olma şansı yakalayabilmektedir.

Trabzonspor Fan Token (TRA)’in madenciliği yapılmamaktadır. Trabzonspor Fan Token, Fayda Token (Utiliy Token) özelliği taşımaktadır. Trabzonspor Fan Token toplam arzı 10.000.000 adet ile sınırlıdır.

Fan Token’lar hakkında daha detaylı bilgilere “Fan Token Nedir?” içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Trabzonspor Fan Token (TRA) Nasıl Saklanır?

Trabzonspor kulübü ve taraftarları arasında etkileşim oluşturma amacıyla geliştirilmiş TRA Fan Token, Chiliz ağında üretilmiştir. Trabzonspor Fan Token varlıklarınızı BtcTurk | Kripto cüzdanında veya Socios platformunda yönetebilirsiniz.

Trabzonspor Fan Token (TRA) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether (USDT) ile Trabzonspor Fan Token (TRA) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Trabzonspor Fan Token (TRA) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors