SuperVerse (SUPER) Nedir? Nasıl Çalışır?

SuperVerse (SUPER), blokzinciri oyunları üzerine yoğunlaşmış olan merkeziyetsiz otonom organizasyon (DAO) platformudur. Özellikle blokzinciri oyunlarıyla ilgilenen oyuncu ve geliştirici topluluklarını bir araya getirmeyi amaçlamaktadırlar. Bu yazıda SuperVerse (SUPER) nedir, SuperVerse (SUPER) nasıl çalışır, SuperVerse (SUPER) nasıl alınır ve SUPER/TRY ve SUPER/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

SuperVerse (SUPER) Nedir? Nasıl Çalışır?

SuperVerse (SUPER), toplulukların bir araya gelmesi amacıyla tasarlanan merkeziyetsiz otonom organizasyon (DAO) platformudur. Blokzinciri tabanlı oyunların veya bir diğer ismiyle web3 tabanlı oyunların oyuncu ve geliştiricilerini bir araya getirmeyi amaçlar.

Daha önce SuperFarm adıyla bilinen SuperVerse, kuruluş aşamasında kriptopara stake ederek NFT kazanma üzerine bir sistemi merkezine almaktaydı. Platformun hedefleri genişlediği için SuperFarm, daha sonrasında SuperVerse adını almıştır.

SuperVerse, tüm iş modelini kendi yerel token’ı SUPER üzerine konumlandırmıştır. SUPER token, SuperVerse DAO üzerindeki kararların alınması için oy kullanılmasını sağlar. Bu yönüyle SUPER bir yönetişim token’ıdır. Ayrıca, kullanıcıların SuperVerse DAO içerisine girebilmesi ve buradaki topluluğa katılabilmesi için SUPER token sahibi olması ve bu token’ları stake etmesi gerekmektedir. SuperVerse, fon toplama/dağıtma ve ödeme işlemlerini SUPER token üzerinden gerçekleştirmektedir.

SuperVerse, işbirliğine vardığı birçok blokzinciri tabanlı oyun projesine SUPER token’ı entegre etmektedir. Bu sayede, SUPER token kullanılarak çeşitli blokzincirler üzerindeki çeşitli oyunlar içerisinde alım-satım gerçekleştirmek mümkün olabilmektedir. SuperVerse, SUPER token’ın blokzincirler arasında çalışabilmesi için LayerZero altyapısını kullanmaktadır.

SuperVerse hedefleri arasında, platformun kendi blokzincirini oluşturmasına yönelik çalışmalar bulunmaktadır.

SuperVerse (SUPER), bir Youtuber olan Elliot Wainman tarafından geliştirilmiştir.

SUPER token, Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 token standartlarında çalışmaktadır.

SUPER token’ın toplam arzı 1.000.000.000 adet ile sınırlandırılmıştır.

SuperVerse (SUPER) web sitesine https://superverse.co/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

SUPER hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SuperVerse (SUPER) Nasıl Saklanır?

SUPER, Ethereum blokzinciri üzerinde çalışmaktadır. Ethereum blokzincirini destekleyen tarayıcı, masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile SUPER bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

SuperVerse (SUPER) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether ile SuperVerse (SUPER) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk | Kripto’ya üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek SUPER (SUPER) alabilirsiniz.

Kullanıcılarımızın risk yönetim ilkeleri kapsamında gerekli inceleme ve araştırmayı gerçekleştirerek, kendi risk-getiri seviyelerine uygun şekilde işlem yapmalarını hatırlatırız.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors