Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Nedir? Nasıl Çalışır?

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG), Paris Saint-Germain kulübünün resmi taraftar token’ıdır. Socios platformu ile kulüp tarafından 28 Ocak 2020’de piyasaya sürülmüştür. PSG Fan Token ile taraftarlar ve spor kulübü arasındaki etkileşimi arttırmak amaçlanmaktadır. Bu yazıda Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) nedir, Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) nasıl çalışır, Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) nasıl alınır ve PSG/TRY işlem çiftinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Nedir? Nasıl Çalışır?

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG), Chiliz Legacy Chain ağında çalışır. PSG kulübünün aldığı bazı kararlarda söz sahibi olabilme, kulübe destek olma ve kulübün sağladığı avantajlardan faydalanabilme gibi amaçları bulunur.

PSG Fan Token’a sahip olan kullanıcılar; özel ürünlere erişim elde etme, VIP statüsüne ulaşma gibi avantajlara sahip olur. PSG Fan Token, aynı zamanda PSG kulübünün kararlarını yönlendiren oylamalara katılmaya ve kulübün geleceğini şekillendirmeye olanak tanır. Fan token’a sahip olan kullanıcıların katılabildiği anketleri PSG kulübü belirler ancak nihai karar fan token sahipleri tarafından belirlenir. Kit tasarımları, otobüs giydirmeleri, takım sloganı, kaptanın kol bandına yazılacak mesaj gibi anketlerde fan token sahipleri oy kullanabilmektedir. Her kullanıcı anketlerde sadece tek bir oy kullanabilir ancak sahip olunan fan token’a göre kullanıcının oylamadaki gücü artabilmektedir.

PSG Fan Token sahipleri; kulübün efsane oyuncularıyla birlikte maç izleme, takım uçağıyla deplasman maçlarına gitme, imzalı ürünler kazanma gibi kulübün sağladığı ödüllere sahip olma şansı yakalayabilmektedir.

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG)’nin madenciliği yapılmamaktadır. PSG Fan Token, Fayda Token (Utiliy Token) özelliği taşımaktadır. PSG Fan Token toplam arzı 20.000.000 adet ile sınırlıdır.

Fan Token’lar hakkında daha detaylı bilgilere “Fan Token Nedir?” içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Nasıl Saklanır?

Paris Saint-Germain kulübü ve taraftarları arasında etkileşim oluşturma amacıyla geliştirilmiş PSG Fan Token, Chiliz ağında üretilmiştir. Paris Saint-Germain Fan Token varlıklarınızı BtcTurk | Kripto cüzdanında veya Socios platformunda yönetebilirsiniz.

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether (USDT) ile Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors