Pepe (PEPE) Nedir? Nasıl Çalışır?

Pepe, bir meme coin’dir. Pepe’nin kurucuları anonimdir. Pepe, Ethereum ağında çalışmaktadır. Bu yazıda Pepe (PEPE) nedir, Pepe (PEPE) nasıl çalışır, Pepe (PEPE) nasıl alınır ve PEPE/TRY ve PEPE/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Pepe (PEPE) Nedir? Nasıl Çalışır?

Pepe, Dogecoin ve Shiba Inu gibi bir meme coin’dir. Pepe, internette meşhur olan Pepe the Frog karakterinden esinlenerek ortaya çıkarılmıştır. Pepe, Twitter gibi sosyal medya platformları aracılığıyla topluluklar oluşturmayı amaçlamaktadır.

PEPE, Ethereum ağı üzerinde çalışan ERC-20 tabanlı bir token’dır. PEPE token’ın madenciliği yapılmamaktadır. PEPE stake eden kullanıcılar ödüllendirilmektedir. Pepe proje sahipleri, uzun vadeli olarak PEPE stake eden kullanıcılara özel ödüller vermektedir. Kullanıcıların uzun süre PEPE token’ını elde tutmaları amaçlanmaktadır.

2023 yılında piyasaya sürülen PEPE’nin kurucuları anonimdir.

PEPE’nin toplam arzı 420.690.000.000.000 adet ile sınırlandırılmıştır.

Pepe projesinin web sitesine https://www.pepe.vip/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Pepe (PEPE) Nasıl Saklanır?

PEPE, ERC-20 tabanlı bir token’dır. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile PEPE bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

Pepe (PEPE) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether ile Pepe (PEPE) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk | Kripto’ya üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Pepe (PEPE) alabilirsiniz.


Kullanıcılarımızın risk yönetim ilkeleri kapsamında gerekli inceleme ve araştırmayı gerçekleştirerek, kendi risk-getiri seviyelerine uygun şekilde işlem yapmalarını hatırlatırız.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors