Napoli Fan Token (NAP) Nedir? Nasıl Çalışır?

Napoli Fan Token (NAP), Napoli kulübünün resmi fan token’ıdır. Socios platformu ile kulüp tarafından 17 Aralık 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. NAP Fan Token ile taraftarlar ve spor kulübü arasındaki etkileşimi arttırmak amaçlanmaktadır. Bu yazıda Napoli Fan Token (NAP) nedir, Napoli Fan Token (NAP) nasıl çalışır, Napoli Fan Token (NAP) nasıl alınır ve NAP/TRY işlem çiftinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Napoli Fan Token (NAP) Nedir? Nasıl Çalışır?

Napoli Fan Token (NAP), Chiliz Legacy Chain ağında çalışır. Napoli kulübünün aldığı bazı kararlarda söz sahibi olabilme, kulübe destek olma ve kulübün sağladığı avantajlardan faydalanabilme gibi amaçları bulunur.

Napoli Fan Token’a sahip olan kullanıcılar; özel ürünlere erişim elde etme, VIP statüsüne ulaşma gibi avantajlara sahip olur. Napoli Fan Token, aynı zamanda Napoli kulübünün kararlarını yönlendiren oylamalara katılmaya ve kulübün geleceğini şekillendirmeye olanak tanır. Fan token’a sahip olan kullanıcıların katılabildiği anketleri Napoli kulübü belirler ancak nihai karar fan token sahipleri tarafından belirlenir. Kit tasarımları, otobüs giydirmeleri, takım sloganı, kaptanın kol bandına yazılacak mesaj gibi anketlerde fan token sahipleri oy kullanabilmektedir. Her kullanıcı anketlerde sadece tek bir oy kullanabilir ancak sahip olunan fan token’a göre kullanıcının oylamadaki gücü artabilmektedir.

Napoli Fan Token sahipleri; kulübün efsane oyuncularıyla birlikte maç izleme, takım uçağıyla deplasman maçlarına gitme, imzalı ürünler kazanma, Stadio Diego Armando Maradona’yı gezme, Seria A ve Şampiyonlar Ligi maçlarına ücretsiz bilet kazanma gibi kulübün sağladığı ödüllere sahip olma şansı yakalayabilmektedir.

Napoli Fan Token (NAP)’ın madenciliği yapılmamaktadır. Napoli Fan Token, Fayda Token (Utiliy Token) özelliği taşımaktadır. Napoli Fan Token toplam arzı 10.000.000 adet ile sınırlıdır.

Fan Token’lar hakkında daha detaylı bilgilere “Fan Token Nedir?” içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Napoli Fan Token (NAP) Nasıl Saklanır?

Napoli kulübü ve taraftarları arasında etkileşim oluşturma amacıyla geliştirilmiş NAP Fan Token, Chiliz ağında üretilmiştir. Napoli Fan Token varlıklarınızı BtcTurk | Kripto cüzdanında veya Socios platformunda yönetebilirsiniz.

Napoli Fan Token (NAP) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether (USDT) ile Napoli Fan Token (NAP) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Napoli Fan Token (NAP) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors