Juventus Fan Token (JUV) Nedir? Nasıl Çalışır?

Juventus Fan Token (JUV), Juventus kulübünün resmi fan token’ıdır. Socios platformu ile kulüp tarafından 28 Ocak 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. JUV Fan Token ile taraftarlar ve spor kulübü arasındaki etkileşimi arttırmak amaçlanmaktadır. Bu yazıda Juventus Fan Token (JUV) nedir, Juventus Fan Token (JUV) nasıl çalışır, Juventus Fan Token (JUV) nasıl alınır ve JUV/TRY işlem çiftinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Juventus Fan Token (JUV) Nedir? Nasıl Çalışır?

Juventus Fan Token (JUV), Chiliz Legacy Chain ağında çalışır. Juventus kulübünün aldığı bazı kararlarda söz sahibi olabilme, kulübe destek olma ve kulübün sağladığı avantajlardan faydalanabilme gibi amaçları bulunur.

Juventus Fan Token’a sahip olan kullanıcılar; özel ürünlere erişim elde etme, VIP statüsüne ulaşma gibi avantajlara sahip olur. Juventus Fan Token, aynı zamanda Juventus kulübünün kararlarını yönlendiren oylamalara katılmaya ve kulübün geleceğini şekillendirmeye olanak tanır. Fan token’a sahip olan kullanıcıların katılabildiği anketleri Juventus kulübü belirler ancak nihai karar fan token sahipleri tarafından belirlenir. Kit tasarımları, otobüs giydirmeleri, takım sloganı, kaptanın kol bandına yazılacak mesaj gibi anketlerde fan token sahipleri oy kullanabilmektedir. Her kullanıcı anketlerde sadece tek bir oy kullanabilir ancak sahip olunan fan token’a göre kullanıcının oylamadaki gücü artabilmektedir.

Juventus Fan Token sahipleri; kulübün efsane oyuncularıyla birlikte maç izleme, takım uçağıyla deplasman maçlarına gitme, imzalı ürünler kazanma, Allianz Stadyumu’nu gezme, Seria A ve Şampiyonlar Ligi maçlarına ücretsiz bilet kazanma gibi kulübün sağladığı ödüllere sahip olma şansı yakalayabilmektedir.

Juventus Fan Token (JUV)’un madenciliği yapılmamaktadır. Juventus Fan Token, Fayda Token (Utiliy Token) özelliği taşımaktadır. Juventus Fan Token toplam arzı 20.000.000 adet ile sınırlıdır.

Fan Token’lar hakkında daha detaylı bilgilere “Fan Token Nedir?” içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Juventus Fan Token (JUV) Nasıl Saklanır?

Juventus kulübü ve taraftarları arasında etkileşim oluşturma amacıyla geliştirilmiş JUV Fan Token, Chiliz ağında üretilmiştir. Juventus Fan Token varlıklarınızı BtcTurk | Kripto cüzdanında veya Socios platformunda yönetebilirsiniz.

Juventus Fan Token (JUV) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether (USDT) ile Juventus Fan Token (JUV) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Juventus Fan Token (JUV) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors