Inter Milan Fan Token (INTER) Nedir? Nasıl Çalışır?

Inter Milan Fan Token (INTER), Inter Milan kulübünün resmi fan token’ıdır. Socios platformu ile kulüp tarafından 10 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. INTER Fan Token ile taraftarlar ve spor kulübü arasındaki etkileşimi arttırmak amaçlanmaktadır. Bu yazıda Inter Milan Fan Token (INTER) nedir, Inter Milan Fan Token (INTER) nasıl çalışır, Inter Milan Fan Token (INTER) nasıl alınır ve INTER/TRY işlem çiftinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Inter Milan Fan Token (INTER) Nedir? Nasıl Çalışır?

Inter Milan Fan Token (INTER), Chiliz Legacy Chain ağında çalışır. Inter Milan kulübünün aldığı bazı kararlarda söz sahibi olabilme, kulübe destek olma ve kulübün sağladığı avantajlardan faydalanabilme gibi amaçları bulunur.

Inter Milan Fan Token’a sahip olan kullanıcılar; özel ürünlere erişim elde etme, VIP statüsüne ulaşma gibi avantajlara sahip olur. Inter Milan Fan Token, aynı zamanda Inter Milan kulübünün kararlarını yönlendiren oylamalara katılmaya ve kulübün geleceğini şekillendirmeye olanak tanır. Fan token’a sahip olan kullanıcıların katılabildiği anketleri Inter Milan kulübü belirler ancak nihai karar fan token sahipleri tarafından belirlenir. Kit tasarımları, otobüs giydirmeleri, takım sloganı, kaptanın kol bandına yazılacak mesaj gibi anketlerde fan token sahipleri oy kullanabilmektedir. Her kullanıcı anketlerde sadece tek bir oy kullanabilir ancak sahip olunan fan token’a göre kullanıcının oylamadaki gücü artabilmektedir.

Inter Milan Fan Token sahipleri; kulübün efsane oyuncularıyla birlikte maç izleme, takım uçağıyla deplasman maçlarına gitme, imzalı ürünler kazanma, San Siro Stadyumu’nu gezme, Seria A ve Şampiyonlar Ligi maçlarına ücretsiz bilet kazanma gibi kulübün sağladığı ödüllere sahip olma şansı yakalayabilmektedir.

Inter Milan Fan Token (INTER)’in madenciliği yapılmamaktadır. Inter Milan Fan Token, Fayda Token (Utiliy Token) özelliği taşımaktadır. Inter Milan Fan Token toplam arzı 20.000.000 adet ile sınırlıdır.

Fan Token’lar hakkında daha detaylı bilgilere “Fan Token Nedir?” içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Inter Milan Fan Token (INTER) Nasıl Saklanır?

Inter Milan kulübü ve taraftarları arasında etkileşim oluşturma amacıyla geliştirilmiş INTER Fan Token, Chiliz ağında üretilmiştir. Inter Milan Fan Token varlıklarınızı BtcTurk | Kripto cüzdanında veya Socios platformunda yönetebilirsiniz.

Inter Milan Fan Token (INTER) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether (USDT) ile Inter Milan Fan Token (INTER) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Inter Milan Fan Token (INTER) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors