Galatasaray Fan Token (GAL) Nedir? Nasıl Çalışır?

Galatasaray Fan Token (GAL), Galatasaray kulübünün resmi fan token’ıdır. Socios platformu ile kulüp tarafından 4 Şubat 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. GAL Fan Token ile taraftarlar ve spor kulübü arasındaki etkileşimi arttırmak amaçlanmaktadır. Bu yazıda Galatasaray Fan Token (GAL) nedir, Galatasaray Fan Token (GAL) nasıl çalışır, Galatasaray Fan Token (GAL) nasıl alınır ve GAL/TRY işlem çiftinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Galatasaray Fan Token (GAL) Nedir? Nasıl Çalışır?

Galatasaray (GAL) Fan Token, Chiliz Legacy Chain ağında çalışır. Galatasaray kulübünün aldığı bazı kararlarda söz sahibi olabilme, kulübe destek olma ve kulübün sağladığı avantajlardan faydalanabilme gibi amaçları bulunur.

Galatasaray Fan Token’a sahip olan kullanıcılar; özel ürünlere erişim elde etme, VIP statüsüne ulaşma gibi avantajlara sahip olur. Galatasaray Fan Token, aynı zamanda Galatasaray kulübünün kararlarını yönlendiren oylamalara katılmaya ve kulübün geleceğini şekillendirmeye olanak tanır. Fan token’a sahip olan kullanıcıların katılabildiği anketleri Galatasaray kulübü belirler ancak nihai karar fan token sahipleri tarafından belirlenir. Kit tasarımları, otobüs giydirmeleri, takım sloganı, kaptanın kol bandına yazılacak mesaj gibi anketlerde fan token sahipleri oy kullanabilmektedir. Her kullanıcı anketlerde sadece tek bir oy kullanabilir ancak sahip olunan fan token’a göre kullanıcının oylamadaki gücü artabilmektedir.

Galatasaray Fan Token sahipleri; kulübün efsane oyuncularıyla birlikte maç izleme, takım uçağıyla deplasman maçlarına gitme, imzalı ürünler kazanma, Rams Park Stadyumu’nu gezme, Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi maçlarına ücretsiz bilet kazanma gibi kulübün sağladığı ödüllere sahip olma şansı yakalayabilmektedir.

Galatasaray Fan Token (GAL)’ın madenciliği yapılmamaktadır. Galatasaray Fan Token, Fayda Token (Utiliy Token) özelliği taşımaktadır. Galatasaray Fan Token toplam arzı 10.000.000 adet ile sınırlıdır.

Fan Token’lar hakkında daha detaylı bilgilere “Fan Token Nedir?” içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Galatasaray Fan Token (GAL) Nasıl Saklanır?

Galatasaray kulübü ve taraftarları arasında etkileşim oluşturma amacıyla geliştirilmiş GAL Fan Token, Chiliz ağında üretilmiştir. Galatasaray Fan Token varlıklarınızı BtcTurk | Kripto cüzdanında veya Socios platformunda yönetebilirsiniz.

Galatasaray Fan Token (GAL) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether (USDT) ile Galatasaray Fan Token (GAL) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Galatasaray Fan Token (GAL) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors