Manchester City Fan Token (CITY) Nedir? Nasıl Çalışır?

Manchester City Fan Token (CITY), Manchester City kulübünün resmi fan token’ıdır. Socios platformu ile kulüp tarafından 25 Mayıs 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. CITY Fan Token ile taraftarlar ve spor kulübü arasındaki etkileşimi arttırmak amaçlanmaktadır. Bu yazıda Manchester City Fan Token (CITY) nedir, Manchester City Fan Token (CITY) nasıl çalışır, Manchester City Fan Token (CITY) nasıl alınır ve CITY/TRY işlem çiftinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Manchester City Fan Token (CITY) Nedir? Nasıl Çalışır?

Manchester City Fan Token (CITY), Chiliz Legacy Chain ağında çalışır. Manchester City kulübünün aldığı bazı kararlarda söz sahibi olabilme, kulübe destek olma ve kulübün sağladığı avantajlardan faydalanabilme gibi amaçları bulunur.

Manchester City Fan Token’a sahip olan kullanıcılar; özel ürünlere erişim elde etme, VIP statüsüne ulaşma gibi avantajlara sahip olur. Manchester City Fan Token, aynı zamanda Manchester City kulübünün kararlarını yönlendiren oylamalara katılmaya ve kulübün geleceğini şekillendirmeye olanak tanır. Fan token’a sahip olan kullanıcıların katılabildiği anketleri Manchester City kulübü belirler ancak nihai karar fan token sahipleri tarafından belirlenir. Kit tasarımları, otobüs giydirmeleri, takım sloganı, kaptanın kol bandına yazılacak mesaj gibi anketlerde fan token sahipleri oy kullanabilmektedir. Her kullanıcı anketlerde sadece tek bir oy kullanabilir ancak sahip olunan fan token’a göre kullanıcının oylamadaki gücü artabilmektedir.

Manchester City Fan Token sahipleri; kulübün efsane oyuncularıyla birlikte maç izleme, takım uçağıyla deplasman maçlarına gitme, imzalı ürünler kazanma gibi kulübün sağladığı ödüllere sahip olma şansı yakalayabilmektedir.

Manchester City Fan Token (CITY)’nin madenciliği yapılmamaktadır. Manchester City Fan Token, Fayda Token (Utiliy Token) özelliği taşımaktadır. Manchester City Fan Token toplam arzı 20,000,000 adet ile sınırlıdır.

Fan Token’lar hakkında daha detaylı bilgilere “Fan Token Nedir?” içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Manchester City Fan Token (CITY) Nasıl Saklanır?

Manchester City kulübü ve taraftarları arasında etkileşim oluşturma amacıyla geliştirilmiş CITY Fan Token, Chiliz ağında üretilmiştir. Manchester CITY Fan Token varlıklarınızı BtcTurk | Kripto cüzdanında veya Socios platformunda yönetebilirsiniz.

Manchester City Fan Token (CITY) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether (USDT) ile Manchester City Fan Token (CITY) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Manchester City Fan Token (CITY) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors