FC Barcelona Fan Token (BAR) Nedir? Nasıl Çalışır?

FC Barcelona Fan Token (BAR), FC Barcelona kulübünün resmi fan token’ıdır. Socios platformu ile kulüp tarafından 22 Haziran 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. BAR Fan Token ile taraftarlar ve spor kulübü arasındaki etkileşimi arttırmak amaçlanmaktadır. Bu yazıda FC Barcelona Fan Token (BAR) nedir, FC Barcelona Fan Token (BAR) nasıl çalışır, FC Barcelona Fan Token (BAR) nasıl alınır ve BAR/TRY işlem çiftinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

FC Barcelona Fan Token (BAR) Nedir? Nasıl Çalışır?

FC Barcelona Fan Token (BAR), Chiliz Legacy Chain ağında çalışır. Barcelona kulübünün aldığı bazı kararlarda söz sahibi olabilme, kulübe destek olma ve kulübün sağladığı avantajlardan faydalanabilme gibi amaçları bulunur.

FC Barcelona Fan Token’a sahip olan kullanıcılar; özel ürünlere erişim elde etme, VIP statüsüne ulaşma gibi avantajlara sahip olur. FC Barcelona Fan Token, aynı zamanda FC Barcelona kulübünün kararlarını yönlendiren oylamalara katılmaya ve kulübün geleceğini şekillendirmeye olanak tanır. Fan token’a sahip olan kullanıcıların katılabildiği anketleri FC Barcelona kulübü belirler ancak nihai karar fan token sahipleri tarafından belirlenir. Kit tasarımları, otobüs giydirmeleri, takım sloganı, kaptanın kol bandına yazılacak mesaj gibi anketlerde fan token sahipleri oy kullanabilmektedir. Her kullanıcı anketlerde sadece tek bir oy kullanabilir ancak sahip olunan fan token’a göre kullanıcının oylamadaki gücü artabilmektedir.

FC Barcelona Fan Token sahipleri; kulübün efsane oyuncularıyla birlikte maç izleme, takım uçağıyla deplasman maçlarına gitme, imzalı ürünler kazanma, Camp Nou stadyumunu gezme, La Liga ve Şampiyonlar Ligi maçlarına ücretsiz bilet kazanma gibi kulübün sağladığı ödüllere sahip olma şansı yakalayabilmektedir.

FC Barcelona Fan Token (BAR)’ın madenciliği yapılmamaktadır. FC Barcelona Fan Token, Fayda Token (Utiliy Token) özelliği taşımaktadır. FC Barcelona Fan Token toplam arzı 40.000.000 adet ile sınırlıdır.

Fan Token’lar hakkında daha detaylı bilgilere “Fan Token Nedir?” içeriğinden ulaşabilirsiniz.

FC Barcelona Fan Token (BAR) Nasıl Saklanır?

FC Barcelona kulübü ve taraftarları arasında etkileşim oluşturma amacıyla geliştirilmiş BAR Fan Token, Chiliz ağında üretilmiştir. FC Barcelona Fan Token varlıklarınızı BtcTurk | Kripto cüzdanında veya Socios platformunda yönetebilirsiniz.

FC Barcelona Fan Token (BAR) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether (USDT) ile FC Barcelona Fan Token (BAR) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek FC Barcelona Fan Token (BAR) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors