Atletico Madrid Fan Token (ATM) Nedir? Nasıl Çalışır?

Atletico de Madrid Fan Token (ATM), Atletico Madrid kulübünün resmi token’ıdır. Socios platformu ile kulüp tarafından 22 Ocak 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. ATM Fan Token ile taraftarlar ve spor kulübü arasındaki etkileşimi arttırmak amaçlanmaktadır. Bu yazıda Atletico Madrid Fan Token (ATM) nedir, Atletico Madrid Fan Token (ATM) nasıl çalışır, Atletico Madrid Fan Token (ATM) nasıl alınır ve ATM/TRY işlem çiftinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Atletico Madrid Fan Token (ATM) Nedir? Nasıl Çalışır?

Atletico de Madrid Fan Token (ATM), Chiliz Legacy Chain ağında çalışır. Atletico Madrid kulübünün aldığı bazı kararlarda söz sahibi olabilme, kulübe destek olma ve kulübün sağladığı avantajlardan faydalanabilme gibi amaçları bulunur.

Atletico de Madrid Fan Token’a sahip olan kullanıcılar; özel ürünlere erişim elde etme, VIP statüsüne ulaşma gibi avantajlara sahip olur. Atletico de Madrid Fan Token, aynı zamanda Atletico Madrid kulübünün kararlarını yönlendiren oylamalara katılmaya ve kulübün geleceğini şekillendirmeye olanak tanır. Fan token’a sahip olan kullanıcıların katılabildiği anketleri Atletico Madrid kulübü belirler ancak nihai karar fan token sahipleri tarafından belirlenir. Kit tasarımları, otobüs giydirmeleri, takım sloganı, kaptanın kol bandına yazılacak mesaj gibi anketlerde fan token sahipleri oy kullanabilmektedir. Her kullanıcı anketlerde sadece tek bir oy kullanabilir ancak sahip olunan fan token’a göre kullanıcının oylamadaki gücü artabilmektedir.

Atletico de Madrid Fan Token sahipleri; kulübün efsane oyuncularıyla birlikte maç izleme, takım uçağıyla deplasman maçlarına gitme, imzalı ürünler kazanma, Wanda Metropolitano Stadyumu’nu gezme, La Liga ve Şampiyonlar Ligi maçlarına ücretsiz bilet kazanma gibi kulübün sağladığı ödüllere sahip olma şansı yakalayabilmektedir.

Atletico de Madrid Fan Token (ATM)’nin madenciliği yapılmamaktadır. Atletico de Madrid Fan Token, Fayda Token (Utiliy Token) özelliği taşımaktadır. Atletico de Madrid Fan Token toplam arzı 10.000.000 adet ile sınırlıdır.

Fan Token’lar hakkında daha detaylı bilgilere “Fan Token Nedir?” içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Atletico Madrid Fan Token (ATM) Nasıl Saklanır?

Atletico Madrid kulübü ve taraftarları arasında etkileşim oluşturma amacıyla geliştirilmiş ATM Fan Token, Chiliz ağında üretilmiştir. Atletico de Madrid Fan Token varlıklarınızı BtcTurk | Kripto cüzdanında veya Socios platformunda yönetebilirsiniz.

Atletico Madrid Fan Token (ATM) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether (USDT) ile Atletico de Madrid Fan Token (ATM) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Atletico de Madrid Fan Token (ATM) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors