AS Roma Fan Token (ASR) Nedir? Nasıl Çalışır?

AS Roma Fan Token (ASR), AS Roma kulübünün resmi fan token’ıdır. Socios platformu ile kulüp tarafından 22 Ocak 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. ASR Fan Token ile taraftarlar ve spor kulübü arasındaki etkileşimi arttırmak amaçlanmaktadır. Bu yazıda AS Roma Fan Token (ASR) nedir, AS Roma Fan Token (ASR) nasıl çalışır, AS Roma Fan Token (ASR) nasıl alınır ve ASR/TRY işlem çiftinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

AS Roma Fan Token (ASR) Nedir? Nasıl Çalışır?

AS Roma Fan Token (ASR), Chiliz Legacy Chain ağında çalışır. AS Roma kulübünün aldığı bazı kararlarda söz sahibi olabilme, kulübe destek olma ve kulübün sağladığı avantajlardan faydalanabilme gibi amaçları bulunur.

AS Roma Fan Token’a sahip olan kullanıcılar; özel ürünlere erişim elde etme, VIP statüsüne ulaşma gibi avantajlara sahip olur. AS Roma Fan Token, aynı zamanda AS Roma kulübünün kararlarını yönlendiren oylamalara katılmaya ve kulübün geleceğini şekillendirmeye olanak tanır. Fan token’a sahip olan kullanıcıların katılabildiği anketleri AS Roma kulübü belirler ancak nihai karar fan token sahipleri tarafından belirlenir. Kit tasarımları, otobüs giydirmeleri, takım sloganı, kaptanın kol bandına yazılacak mesaj gibi anketlerde fan token sahipleri oy kullanabilmektedir. Her kullanıcı anketlerde sadece tek bir oy kullanabilir ancak sahip olunan fan token’a göre kullanıcının oylamadaki gücü artabilmektedir.

AS Roma Fan Token sahipleri; kulübün efsane oyuncularıyla birlikte maç izleme, takım uçağıyla deplasman maçlarına gitme, imzalı ürünler kazanma, Stadio Olimpico Stadyumu’nu gezme, Seria A ve Avrupa Ligi maçlarına ücretsiz bilet kazanma gibi kulübün sağladığı ödüllere sahip olma şansı yakalayabilmektedir.

AS Roma Fan Token (ASR)’in madenciliği yapılmamaktadır. AS Roma Fan Token, Fayda Token (Utiliy Token) özelliği taşımaktadır. AS Roma Fan Token toplam arzı 10.000.000 adet ile sınırlıdır.

Fan Token’lar hakkında daha detaylı bilgilere “Fan Token Nedir?” içeriğinden ulaşabilirsiniz.

AS Roma Fan Token (ASR) Nasıl Saklanır?

AS Roma kulübü ve taraftarları arasında etkileşim oluşturma amacıyla geliştirilmiş ASR Fan Token, Chiliz ağında üretilmiştir. AS Roma Fan Token varlıklarınızı BtcTurk | Kripto cüzdanında veya Socios platformunda yönetebilirsiniz.

AS Roma Fan Token (ASR) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether (USDT) ile AS Roma Fan Token (ASR) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek AS Roma Fan Token (ASR) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors