Arsenal Fan Token (AFC) Nedir? Nasıl Çalışır?

Arsenal Fan Token (AFC), Arsenal kulübünün resmi fan token’ıdır. Socios platformu ile kulüp tarafından 12 Ağustos 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. AFC Fan Token ile taraftarlar ve spor kulübü arasındaki etkileşimi arttırmak amaçlanmaktadır. Bu yazıda Arsenal Fan Token (AFC) nedir, Arsenal Fan Token (AFC) nasıl çalışır, Arsenal Fan Token (AFC) nasıl alınır ve AFC/TRY işlem çiftinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Arsenal Fan Token (AFC) Nedir? Nasıl Çalışır?

Arsenal Fan Token (AFC), Chiliz Legacy Chain ağında çalışır. Arsenal kulübünün aldığı bazı kararlarda söz sahibi olabilme, kulübe destek olma ve kulübün sağladığı avantajlardan faydalanabilme gibi amaçları bulunur.

Arsenal Fan Token’a sahip olan kullanıcılar; özel ürünlere erişim elde etme, VIP statüsüne ulaşma gibi avantajlara sahip olur. Arsenal Fan Token, aynı zamanda Arsenal kulübünün kararlarını yönlendiren oylamalara katılmaya ve kulübün geleceğini şekillendirmeye olanak tanır. Fan token’a sahip olan kullanıcıların katılabildiği anketleri Arsenal kulübü belirler ancak nihai karar fan token sahipleri tarafından belirlenir. Kit tasarımları, otobüs giydirmeleri, takım sloganı, kaptanın kol bandına yazılacak mesaj gibi anketlerde fan token sahipleri oy kullanabilmektedir. Her kullanıcı anketlerde sadece tek bir oy kullanabilir ancak sahip olunan fan token’a göre kullanıcının oylamadaki gücü artabilmektedir.

Arsenal Fan Token sahipleri; kulübün efsane oyuncularıyla birlikte maç izleme, takım uçağıyla deplasman maçlarına gitme, imzalı ürünler kazanma, Emirates Stadyumu’nu gezme, Premier Lig ve Avrupa Ligi maçlarına ücretsiz bilet kazanma gibi kulübün sağladığı ödüllere sahip olma şansı yakalayabilmektedir.

Arsenal Fan Token (AFC)’nin madenciliği yapılmamaktadır. Arsenal Fan Token, Fayda Token (Utiliy Token) özelliği taşımaktadır. Arsenal Fan Token toplam arzı 40.000.000 adet ile sınırlıdır.

Fan Token’lar hakkında daha detaylı bilgilere “Fan Token Nedir?” içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Arsenal Fan Token (AFC) Nasıl Saklanır?

Arsenal kulübü ve taraftarları arasında etkileşim oluşturma amacıyla geliştirilmiş AFC Fan Token, Chiliz ağında üretilmiştir. Arsenal Fan Token varlıklarınızı BtcTurk | Kripto cüzdanında veya Socios platformunda yönetebilirsiniz.

Arsenal Fan Token (AFC) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether (USDT) ile Arsenal Fan Token (AFC) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Arsenal Fan Token (AFC) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors