ApeCoin (APE) Nedir? Nasıl Çalışır?

APE, Yuga Labs’ın Bored Ape Yacht Club projesinden ilham alan, merkezi olmayan bir projedir. Bored Ape Yacht Club, Ethereum blokzinciri üzerinde inşa edilmiş bir NFT koleksiyonudur. APE, APE Vakfı tarafından desteklenmektedir.

ApeCoin (APE) Nasıl Çalışır?

ApeCoin (APE), APE ekosisteminin topluluk yapısını güçlendiren fayda jetonudur. APE, Ethereum blokzinciri üzerinde yaratılmıştır. ERC-20 tabanlı bir jetondur. ApeCoin’in madenciliği yapılmamaktadır. APE’nin toplam arzı 1 milyar olarak belirlenmiştir.

APE, Bored Yacht Club’ün yönetişim amaçlarına hizmet etmektedir. ApeCoin sahipleri, DAO’da söz sahibi olmaktadır. ApeCoin sahipleri, sistem içerisinde yer alan ve erişilemeyen ürün, oyun, etkinlik gibi özel haklara sahip olur.

ApeCoin (APE) Nasıl Saklanır?

Merkezi olmayan fayda jetonu ApeCoin, Ethereum blokzincirinde üretilmiştir. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile APE bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

ApeCoin (APE) Nasıl Alıp Satılır?

Türk Lirası ve Tether ile ApeCoin alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk Lirası göndererek ApeCoin (APE) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors