AC Milan Fan Token (ACM) Nedir? Nasıl Çalışır?

AC Milan Fan Token (ACM), AC Milan kulübünün resmi fan token’ıdır. Socios platformu ile kulüp tarafından 2021 yılının Şubat ayında piyasaya sürülmüştür. ACM Fan Token ile taraftarlar ve spor kulübü arasındaki etkileşimi arttırmak amaçlanmaktadır. Bu yazıda AC Milan Fan Token (ACM) nedir, AC Milan Fan Token (ACM) nasıl çalışır, AC Milan Fan Token (ACM) nasıl alınır ve ACM/TRY işlem çiftinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

AC Milan Fan Token (ACM) Nedir? Nasıl Çalışır?

AC Milan Fan Token (ACM), Chiliz Legacy Chain ağında çalışır. AC Milan kulübünün aldığı bazı kararlarda söz sahibi olabilme, kulübe destek olma ve kulübün sağladığı avantajlardan faydalanabilme gibi amaçları bulunur.

AC Milan Fan Token’a sahip olan kullanıcılar; özel ürünlere erişim elde etme, VIP statüsüne ulaşma gibi avantajlara sahip olur. AC Milan Fan Token, aynı zamanda AC Milan kulübünün kararlarını yönlendiren oylamalara katılmaya ve kulübün geleceğini şekillendirmeye olanak tanır. Fan token’a sahip olan kullanıcıların katılabildiği anketleri AC Milan kulübü belirler ancak nihai karar fan token sahipleri tarafından belirlenir. Kit tasarımları, otobüs giydirmeleri, takım sloganı, kaptanın kol bandına yazılacak mesaj gibi anketlerde fan token sahipleri oy kullanabilmektedir. Her kullanıcı anketlerde sadece tek bir oy kullanabilir ancak sahip olunan fan token’a göre kullanıcının oylamadaki gücü artabilmektedir.

AC Milan Fan Token sahipleri; kulübün efsane oyuncularıyla birlikte maç izleme, takım uçağıyla deplasman maçlarına gitme, imzalı ürünler kazanma, San Siro stadyumunu gezme, Seria A ve Şampiyonlar Ligi maçlarına ücretsiz bilet kazanma gibi kulübün sağladığı ödüllere sahip olma şansı yakalayabilmektedir.

AC Milan Fan Token (ACM)’nin madenciliği yapılmamaktadır. AC Milan Fan Token, Fayda Token (Utiliy Token) özelliği taşımaktadır. AC Milan Fan Token toplam arzı 20.000.000 adet ile sınırlıdır.

Fan Token’lar hakkında daha detaylı bilgilere “Fan Token Nedir?” içeriğinden ulaşabilirsiniz.

AC Milan Fan Token (ACM) Nasıl Saklanır?

AC Milan kulübü ve taraftarları arasında etkileşim oluşturma amacıyla geliştirilmiş ACM Fan Token, Chiliz ağında üretilmiştir. AC Milan Fan Token varlıklarınızı BtcTurk | Kripto cüzdanında veya Socios platformunda yönetebilirsiniz.

AC Milan Fan Token (ACM) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether (USDT) ile AC Milan Fan Token (ACM) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek AC Milan Fan Token (ACM) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors