Kalben’in Yeni Albümü Metaverse’de Tanıtıldı

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran BtcTurk, Kalben’in ‘Eski Dünyanın Yangını’ adlı albümünü metaverse’de yapılan lansman ile müzikseverlerle buluşturarak Türkiye’de bir ilke imza attı.

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların profesyonelce ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk | Kripto, tüm dünyada büyük yankı uyandıran metaverse evreninde Türkiye’deki ilk albüm lansmanını hayata geçirdi.

BtcTurk | Kripto’nun sponsorluğunda Kalben’in ‘Eski Dünyanın Yangını’ isimli yeni albümünün şarkıları Decentraland metaverse’sinde ilk defa müzikseverlerle buluştu. 17 Ocak’ta Zorlu PSMTouché’de düzenlenen albüm tanıtımının Decentraland metaverse’sinde yapılan yayınına 1000’den fazla katılımcı kendi avatarlarıyla katıldı.

Kalben; ilk kez yapılan bu etkinlikten duyduğu heyecan ve mutluluğu dile getirerek katılımcıları selamladı. Dinleyicilere hem Türkçe hem İngilizce seslenen Kalben; “Bu akşam burada avatarlarımızlayız ama yine de birbirimize sarıldığımızdan eminim’’ dedi. Yeni albümünden şarkıları seslendiren Kalben, etkinliğin doğum gününe denk gelmesi vesilesiyle doğum gününü de kutladı.

BtcTurk | Kripto’nun katkılarıyla, blokzinciri deneyimini tam anlamıyla BtcTurk kullanıcılarına sunmak için Decentraland üzerinde düzenlenen etkinlik, müzikseverlere ulaştı. BtcTurk | Kripto ile metaverse dünyasında Türkiye’de bir ilki yaşamak isteyen tüm müzikseverler ve meta dünyanın takipçileri, etkinliğin detaylarını BtcTurk | Kripto’nun sosyal medya hesaplarından takip etti.

17 Ocak’ta Decentraland Metaverse’de yaşanan heyecanın kısa bir özetini “Kalben #BtcTurkPROileSahnede | Türkiye’de İlk Albüm Tanıtım Konseri #Decentraland Metaverse’de!” videosundan izleyebilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors