Emre Aydın Kuşadası Konseri Bileti Ödüllü Sosyal Medya Yarışması Katılma ve Kazanma Koşulları

Kampanyadan yararlanabilmek için btcturk.com, pro.btcturk.com, BtcTurk veya BtcTurk | PRO mobil uygulaması üzerinden BtcTurk’e üye olup e-posta adresinizi doğrulayarak açık bir hesap sahibi olmanız (yarışma tarihinde dondurulmuş/kapalı veya üstünde herhangi bir bloke/takyidat bulunan hesaplar kampanyadan faydalanamaz.) gerekmektedir.

Yukarıda tanımlanan kampanya koşullarına uyan BtcTurk kullanıcıları arasından @btcturkprotr twitter hesabında sorulacak soruya en hızlı doğru cevabı veren 10 kullanıcıya çift kişilik Emre Aydın Kuşadası konseri bileti hediye edilecektir. Sorulacak soruya doğru cevabı veren en hızlı veren 10 kullanıcının Twitter hesapları BtcTurk Bilgi Platformu üzerinden açıklandıktan sonra, İsim Soy isim ve TC kimlik numarası bilgilerini BtcTurk Destek ekibine Twitter üzerinden iletecek, bunun akabinde ilgili kuponlar isimlerine tanımlanacak ve konser alanına isimlerini bildirmek suretiyle giriş yapabileceklerdir.

Bu kampanya yalnızca BtcTurk | PRO web sitesi (pro.btcturk.com) ve BtcTurk | PRO mobil uygulamasını kapsamaktadır. BtcTurk’ün sunduğu diğer ürün ve hizmetlerini kapsamaz.

Bu kampanya Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş BtcTurk | PRO kullanıcılarına açıktır.

Bu kmpanyadan sadece bireysel hesaplar yararlanabilecek olup, kurumsal hesaplar veya kurumsal hesap yetkilileri hak kazansalar bile kampanyadan faydalanamazlar.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, bakiye takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, değişiklik talebinde bulunulamaz.

Bu kampanya kişiye özel olup, diğer kampanyalar ile birleştirilemez ve bakiyenin başka birisine veya başka bir kullanıcıya devredilmesi ve/veya tanımlanması mümkün değildir.

Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. (“BtcTurk” veya “Şirket”) kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme ve/veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Kullanıcı, ilan edilen bu değişiklik ve güncellemeleri takip etmek zorundadır. Bu Katılım Koşulları’nın değişmeyen hükümleri, aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir.

BtcTurk tarafından bu Kampanya Koşulları’nın eklendiği sırada öngörülemeyen, bu koşullardan doğan yükümlülüklerin ifasını kısmen veya tamamen ortadan kaldıran doğal afetler, savaş, iç savaş, seferberlik, yangın, infilak, ayaklanma, terör, siber saldırı, uzun süreli ve genel kapsamlı elektrik kesintisi, mevzuat değişikliği gibi tarafların kontrolü haricinde zuhur eden haller, mücbir sebep sayılır. Bu maddede sayılan ve bu maddede yer almamakla birlikte hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, BtcTurk bu Kampanya Koşulları ile belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle sorumlu değildir. Mücbir sebep hallerinde; gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için kullanıcı tarafından BtcTurk’ten herhangi bir nam altında tazminat talep edilemeyecektir.

Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya ticaretinin yapılması yasaktır. Böyle bir durumun fark edilmesi halinde ilgili kuponun iptali gerçekleştirilebilir.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında Şirketimizin Aydınlatma Beyanı için https://pro.btcturk.com/yasal-bilgiler/kisisel-verilerin-korunmasi linkini inceleyebilirsiniz.

İşbu Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

İşbu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors