BtcTurk | Kripto’dan, Bitcoin Teknik Dokümanı’nın 13. yıl dönümüne özel etkinlikler

BtcTurk | Kripto; dünyanın parayı yeniden tanımlamasına yol açan Bitcoin’in Teknik Dokümanı’nın 13. yılını 31 Ekim’de özel içerik ve etkinliklerle kutluyor.

BtcTurk Youtube hesabından yapılacak özel yayınlarla Bitcoin’in yolculuğu ele alınırken, Blockstream’ın CSO’u Samson Mow, “10 Soruda Bitcoin Teknik Dokümanı”nı yorumlayacak.

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran BtcTurk | Kripto, Bitcoin’in ilk ortaya çıkışı olarak kabul edilen Bitcoin Teknik Dokümanı’nın (Bitcoin Whitepaper) 13. yıl dönümünü birbirinden özel ve özgün içeriklerle kutluyor.

Bitcoin Teknik Dokümanı Türkçe seslendiriliyor

BtcTurk | Kripto yine bir ilke imza atarak, teknik dokümanın Türkçe seslendirmesini sektöre ve Bitcoin yatırımcılarına kazandırıyor. Yalın Alpay’ın seslendirdiği “Bitcoin Teknik Dokümanı”nın ses dosyasına https://www.btcturk.com/bilgi-platformu/bitcoin-white-paper-turkce-seslendirmesi-bitcoini-anlamak-icin-ilk-adim/ üzerinden ulaşılabilir.

Samson Mow Türkiye’de!

BtcTurk | Kripto, Kanada merkezli Bitcoin şirketi Blockstream’ın CSO’u Samson Mow’u ağırlıyor. 31 Ekim, Pazar günü BtcTurk Youtube kanalında yayınlanacak özel seride, “Samson Mow ile 10 Soruda Bitcoin Teknik Dokümanı” izleyicilerle buluşacak.

BtcTurk Youtube Kanalı 31 Ekim’de çok dolu

Deniz Turhan’la YTD (Yatırım Tavsiyesi Değildir), “Bitcoin Teknik Dokümanı” özel bölümü ile yayınlanırken, Barış Gürkaş ile Kripto Psikoloji ve Kerem Enginar ile Donanım İnceleme programları yine bugüne özel içerikleriyle BtcTurk Youtube kanalında olacak.

1 saat komisyonsuz işlem fırsatı!

Diğer yandan BtcTurk | Kripto Twitter hesabından düzenlenecek yarışma ile 31 Ekim, Pazar günü saat 14.00’te sorulacak soruya doğru cevap veren ilk 13 kişi, 1 saatlik komisyonsuz işlem yapma şansı yakalayacak.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors