BtcTurk’ten 8. doğum gününde toplam 210 bin TL değerinde yarışma

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve 3,6 milyonu aşan kullanıcı sayısına ulaşan BtcTurk, 1 Temmuz, Perşembe günü 8. kuruluş yıl dönümüne özel BtcTurk | PRO’da komisyonsuz işlem imkânı sunuyor. Ayrıca; BtcTurk Twitter hesabından yapacağı 8 yarışma ile toplam 210 bin TL hediye ediyor.

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, 8. kuruluş yıl dönümünü özel fırsatlarla karşılıyor.

BtcTurk, 1 Temmuz Perşembe günü @btcturk Twitter hesabından yarışma düzenliyor. Saat 11:00’de ilk sorunun sorulmasıyla başlayacak yarışma, her saat başı sorulacak 8 sorunun tamamlanması ile 18:00’de sona erecek.

Toplamda 8 sorunun paylaşılacağı yarışmada, soru başına doğru cevabı en hızlı şekilde @btcturk Twitter hesabını etiketleyerek verecek 5’er katılımcının BtcTurk hesaplarına kişi başı 5.250 TL olmak üzere toplamda 210 bin TL hediye kod tanımlayacak.

Yarışmanın koşullarına https://www.btcturk.com/bilgi-platformu/btcturk-8-yas-sosyal-medya-yarismasi-katilim-ve-kazanma-kosullari/ linkinden ulaşılabilir.

Diğer yandan BtcTurk, 1 Temmuz Perşembe günü 08:00 – 20.00 saatleri arasında BtcTurk | PRO’da komisyonsuz işlem avantajı sunarken işlem çiftini 85’e yükseltiyor.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors