BtcTurk, Türk Voleybolunun Destekçisi!

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran BtcTurk, #YeniNeslinYanındayız mesajı ile Türk sporuna desteğini sürdürmeye devam ediyor. Bu mesaj doğrultusunda, Türkiye’de ciddi bir izleyici ve takipçi kitlesi bulunan voleybol sporuna yönelik faaliyetlerde bulunan BtcTurk, 2021 yılında Türkiye Voleybol Federasyonu ile Kadın ve Erkek Milli Takımları için ana sponsorluk anlaşması imzaladı. 2 yıl geçerli olacak olan anlaşma ile BtcTurk, Türk voleybolunun gelişmesi ve voleybol sporunun daha fazla kişiye erişmesi için Milli Takımlar’ın yer aldığı turnuva dönemlerinde ve öncesinde aktif bir iletişim göstermektedir.

2021 yılından beri devam eden sponsorluk anlaşmasından beri Kadın ve Erkek Milli Voleybol Takımları birçok başarıya imza attı.

Kadın Milli Voleybol Takımının Yıldız Oyuncusu Ebrar Karakurt ile Reklam Filmi

Ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil eden milli sporcu Ebrar Karakurt, BtcTurk’ün marka yüzü oldu.

Kadın Milli Voleybol Takımı Oyuncuları ile Özel İçerikler

Merve Toy’un milli takım oyuncularıyla gerçekleştirdiği özel röportajlar BtcTurk YouTube kanalında yayınlandı.

Ebrar Karakurt Röportajı

Meryem Boz Röportajı

Eda Erdem Röportajı

Hande Baladın Röportajı

Filenin Sultanları Akdeniz Oyunları 2.’si!

Filenin Sultanları, Akdeniz Oyunları’nda 2. olarak ülkemize büyük bir gurur yaşattı.

Başarılarla Dolu 2021

Filenin Sultanları 2021 yılında; Milletler Ligi, Tokyo Olimpiyatları ve Avrupa Şampiyonası’nda çok önemli başarılar elde etti.


2022 Voleybol Milletler Ligi

BtcTurk, 2022 Voleybol Milletler Ligi ve Final Etabı’nda Filenin Sultanları’na destek olmaya devam ediyor!Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve 5 milyon kullanıcısıyla Türkiye’nin en büyük Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu olan BtcTurk, kullanıcılarına en iyi hizmet verme mottosuyla çalışmaya devam etmektedir ve 2021 yılında dünyanın en çok tercih edilen ve kullanılan kriptopara uygulamaları arasında yer alan tek Türk Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu olmuştur.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors