BtcTurk | Kripto Mobil Uygulamasına Etkileşim Ödülü

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara işlem platformu BtcTurk | Kripto, geliştirdiği BtcTurk | Kripto ile ödüle layık görüldü. Insider tarafından düzenlenen ‘Lift Awards 2021 Ödülleri’nde mobil uygulamada elde ettiği en yüksek etkileşim oranı ile ödülün sahibi oldu.

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk | Kripto, mobil uygulamalarıyla dünyanın dört bir yanındaki 2,5 milyon kullanıcısının ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmet sunuyor.

Bu doğrultuda BtcTurk | Kripto; kriptopara yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk | Kripto uygulamasıyla, Insider tarafından düzenlenen ve dijital pazarlama alanındaki yeniliklere öncülük eden lider kurumların ödüllendirildiği ‘Lift Awards 2021’de ‘En yüksek etkileşim oranı’ ile ödüle layık görüldü. Değerlendirme; uygulamaların aylık aktif kullanıcı sayısı ve kullanıcılara uygulama üzerinden gönderilen bildirimlerin açılma oranları hesaplanarak yapıldı.

BtcTurk Pazarlama Direktörü Eda Elif Özbek; “Kullanıcılarımızı, değişen gündemler ve gelişmeler konusunda hızlı ve anlık olarak bilgilendirmek bizim iş modelimiz açısından çok değerli. Insider sayesinde kullanıcılarımızın uygulamamızla ilk etkileşimi sağladıkları andan itibaren; kullanım rehberlerimizden Bitcoin ve kriptoparalara ilişkin ihtiyaç duyabilecekleri bilgilere, kampanyalarımızdan bilgilendirici içeriklere kadar birçok içeriği sunabiliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, kullanıcılarımızın aktif olduğu saat ve günlerde onlarla hassasiyet içinde iletişim kurabiliyoruz.

Türkiye’nin önde gelen markalarıyla beraber yeni bir sektörün öncü markası olarak yarışmaktan ve bu kategoride kullanıcılarımızın mutluluğuyla ödüllendirilmekten gurur duyuyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

BtcTurk | Kripto, her gün alım satım yapan, yatırımlarını yönlendirirken güncel piyasa verilerini anlık takip etmek isteyen, Bitcoin ve kripto para işlemi yaparken fiyat grafikleri ve teknik göstergelere bakan, karar alırken detaylı analizlere ve raporlara ihtiyaç duyan ve gelişmeleri kaçırmak istemeyen tüm profesyonel yatırımcıların kullanımı için geliştirildi.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors