BtcTurk, Kış Sporlarında da Millilerin Yanında!

Türk sporunun en büyük destekçilerinden biri olan BtcTurk, kış sporunda ülkemizi temsil edecek sporculara maddi ve manevi destek oluyor.

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, spora verdiği destekte hız kesmiyor. Geçtiğimiz yaz uluslararası spor organizasyonlarında, 21 milli sporcuya destek veren BtcTurk, bu yıl da kış sporlarında ülkemizi temsil edecek 7 milli sporcuya maddi ve manevi destek sağlıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye eMilli Takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu, Ski Lab Powered by BtcTurk’ün (Yeni Nesil Kayak ve Snowboard Takımı) yanı sıra Türkiye’yi uluslararası alanda temsil eden sporculara da katma değer sağlamaya devam eden BtcTurk, Ay-Yıldızlı bayrağı bu yıl kış sporlarında temsil edecek 7 sporcuya kişi başı 100 bin TL maddi destek verecek.

BtcTurk Pazarlama Direktörü Eda Elif Özbek; BtcTurk olarak sporu ve sporcuyu tüm branşlarda desteklemeyi amaçladıklarını belirterek; “Geçtiğimiz yaz Türkiye’yi uluslararası organizasyonlarda temsil eden 21 millî sporcuya 2,1 milyon TL’lik maddi ve manevi katkı sağlamış ve birçok sporcumuzun sevincine ortak olmanın mutluluğunu yaşamıştık. Bu başarıları gördükçe bu yolda şevkimiz daha da artıyor. Yeni nesle her alanda desteğimiz devam edecek. Bu yıl da kış sporlarında mücadele edecek sporcularımızın da yanında olmaktan heyecan duyuyor, başarılı olacaklarına inanıyoruz”  dedi.

Sporcuların listesi:

Ayşenur Duman – Kayaklı koşu

Berkin Usta – Alp Disiplini

Fatih Arda İpçioğlu – Kayakla atlama

Furkan Akar – Ksa kulvar sürat pateni

Özlem Ceren Dursun – Kayaklı koşu

Özlem Çarıkçıoğlu – Alp disiplini

Yusuf Emre Fırat – Kayaklı koşu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors