22 Mayıs 2022 Bitcoin Pizza Günü %100 Komisyon İndirimi Kupon Kullanım Koşulları

– Kampanyadan yararlanabilmek için BtcTurk.com, pro.btcturk.com, BtcTurk ve BtcTurk | PRO mobil uygulamasından BtcTurk’e üye olup e-posta adresinizi doğrulamış olmanız gerekmektedir.

– Yukarıda tanımlanan kampanya koşullarına uyan BtcTurk kullanıcılarına BtcTurk | PRO’da kullanabilecekleri, 22.05.2022 00:01 ve 22.05.2022 23:59 arasında geçerli, aktive edildikten sonra 24 saat BTC/TRY işlem çiftinde geçerli %100 komisyon indirim kodu hediye edilecektir.

– İşbu Kampanya kapsamında hak kazandığınız indirim kodunu BtcTurk | PRO web sitesi veya BtcTurk | PRO mobil uygulaması nezdindeki hesabınızda aktive etmeniz halinde, hesabınızda tanımlı başka komisyon indirimi kuponlarınız kullanım süresi ve/veya aktivasyon süresi içerisinde olsa dahi işbu indirim kuponunun aktive edilmesini takiben süresiz şekilde geçerliliğini yitirecektir. Bu nedenle, işbu indirimi kuponunuzu aktive etmeden önce geçerliliği olan başka bir komisyon indirimi kuponunuz olup olmadığını öğrenmeniz ve aktivasyon işlemine buna göre karar vermeniz gerekmektedir.

– Kullanıcı indirim kodunu alım-satım emri verdiğinde kullanmış sayılır ve sağlanan indirim hesaplanan toplam komisyon miktarından düşülür. Kullanıcı tarafından verilen alım-satım emrinin indirim kodunun geçerlilik tarihinden sonra iptal edilmesi halinde, kullanıcı kodun sağladığı komisyon indiriminden faydalanamaz. İptal edilen emirlerden sonra girilecek yeni emrin indirim kodunun kullanım ve aktivasyon süresi içerisinde olması halinde ise kodun sağladığı komisyon indirimi kullanıcının verilen yeni emrine işbu kampanya koşulları dahilinde uygulanır.

– Bu kampanya Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş BtcTurk | PRO kullanıcılarına açıktır.

– Kampanyadan faydalanabilmek için tarafınızla paylaşılan indirim kodunun BtcTurk | PRO web sitesi veya BtcTurk | PRO mobil uygulamasında aktive edilmesi gerekmektedir.

– Komisyon kodlarından API kullanıcıları yararlanamaz.

– Bu kampanyadan sadece bireysel hesaplar yararlanabilecek olup, kurumsal hesaplar veya kurumsal hesap yetkilileri hak kazansalar bile kampanyadan faydalanamazlar. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, bakiye takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, değişiklik talebinde bulunulamaz.

– İndirim kodu, BtcTurk resmi sosyal medya hesapları tarafından herkese açık olacak şekilde yayınlanacaktır.

– Bu kampanya kişiye özel olup, diğer kampanyalar ile birleştirilemez ve bakiyenin başka birisine veya başka bir kullanıcıya devredilmesi ve/veya tanımlanması mümkün değildir.

– İndirim kodunu kullanacak kullanıcı tarafından BtcTurk’e bildirilen ve doğrulanan e-posta adresinin kendi adına kayıtlı olması gerekmektedir. Doğrulanan e-posta adresinin başkası adına kayıtlı olduğunun tespit edilmesi halinde BtcTurk bahse konu bakiyeyi kullanıcının hesabına tanımlamama ve/veya geri alma hakkına sahiptir.

– Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. (‘BtcTurk’ veya ‘Şirket’) kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme ve/veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Kullanıcı, ilan edilen bu değişiklik ve güncellemeleri takip etmek zorundadır. Bu Katılım Koşulları’nın değişmeyen hükümleri, aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir.

– Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında Şirketimizin Aydınlatma Beyanı için https://pro.btcturk.com/yasal-bilgiler/kisisel-verilerin-korunmasi linkini inceleyebilirsiniz.

– İşbu Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

– İşbu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

– BtcTurk, kupon kodu kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors