BtcTurk | Kripto Mobil Uygulamasına Yeni Eklenen Özellikler

BtcTurk | Kripto’da Bitcoin ve 100’den fazla kriptopara ile kolayca işlem yaparken faydalanabileceğiniz birçok yeni özellik eklendi. Merak ediyorsanız keşfetmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Basit Al-Sat Özelliği

Al-Sat ekranını dilediğiniz gibi değiştirebilir; Gelişmiş ya da Basit ekran ile kullanabilirsiniz.

Basit Al-Sat ekranı ile yalnızca tutar girerek piyasa emri ile kolayca işlem yapabilir, Gelişmiş Al-Sat ekranı ile piyasa, limit ve stop emir tipleriyle profesyonelce alım satım yapabilirsiniz. Seçiminizi yaparak dilediğiniz ekranı kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Basit Al-Sat Nasıl Kullanılır? videosundan yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

QR Kod ile Giriş Özelliği

QR kod ile giriş BtcTurk | Kripto web sitesine şifrenizi kullanmadan BtcTurk | Kripto mobil uygulaması üzerinden QR kodu okutarak kolayca giriş yapmanızı sağlayan bir özelliktir.

Dilerseniz QR Kod ile Giriş Nasıl Kullanılır? videosundan yönlendirmeleri takip ederek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Fiyat Grafiği Paylaşma Özelliği

Son dönemde BtcTurk | Kripto’ya eklenen özelliklerden biri de Fiyat Grafiği Paylaşma özelliği oldu. Fiyat Grafiği Paylaşma özelliği ile BtcTurk | Kripto’da profesyonelce işlem yaptığınız kriptoparanın fiyat grafiğini kolayca paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Fiyat Grafiği Nasıl Paylaşılır? videosundaki yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

Kar/Zarar Ekranı Yalnızca Varlıklarımın Durumunu Göster Özelliği

BtcTurk | Kripto’da yenilenen Kar/Zarar ekranı ile tüm kriptopara işlemlerinizin yanı sıra yalnızca güncel varlıklarınıza ait gerçekleşen, potansiyel ve kar/zarar durumlarınızı da gözlemleyebilirsiniz.

Fiyatlar Ekranında Kategorilere Göre Filtreleme

BtcTurk | Kripto’da Fiyatlar ekranına eklenen Tümü, Metaverse, Oyun, Web3 ve DeFi kategori alanını kullanarak kriptoparaları kolayca kategorilerine göre filtreleyebilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors