BtcTurk Durum Sayfası Yayında

BtcTurk, tüm servislerinin anlık durumlarının izlenebileceği Durum sayfasını kullanıma sundu. https://status.btcturk.com adresinden tüm BtcTurk servislerinin güncel durumları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Durum sayfasında, BtcTurk ve BtcTurk | Kripto web siteleri, mobil uygulamaları ve tüm servislerinde herhangi bir kesinti ya da teknik aksaklık yaşanıp yaşanmadığı, planlı ve olağan dışı bakım çalışmaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

BtcTurk kriptopara cüzdanlarında gerçekleştirilen bakım çalışmaları veya kriptopara ağlarında ortaya çıkabilecek teknik aksaklıklara bağlı olarak kriptopara yatırma veya çekme işlemlerinde geçici kesintiler yaşanması halinde, süreç ile ilgili bilgilendirmeler durum sayfası üzerinden paylaşılmaktadır.

Türk Lirası yatırma ve çekme işlemlerinde sistem servisleri ya da bankalardan kaynaklanabilecek teknik aksaklıklar, bankaların ve BtcTurk’ün servislerindeki planlı bakım çalışmaları ile ilgili güncellemeler anlık olarak durum sayfasında yer almaktadır.

BtcTurk’e üyelik, üye girişinde veya 2 aşamalı doğrulama için SMS hizmetinde herhangi bir problem yaşıyorsanız, durum sayfasından bu servislerde herhangi bir kesinti olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Herhangi bir konuda BtcTurk Destek Merkezi’ne 7 gün 24 saat, Canlı Destek uygulaması, destek@btcturk.com e-posta adresinden veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Canlı Destek uygulaması veya e-posta ile destek hizmetinde herhangi bir kesinti yaşanması durumunda, teknik aksaklık ya da bakım çalışması ile ilgili bilgilendirmeleri durum sayfasından takip edebilirsiniz.

BtcTurk durum sayfasına https://status.btcturk.com adresinden erişebilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors