Afet Bölgesine Yardım Yapan Kuruluşlara, BtcTurk’ten Türk Lirası ile Bağış Gönderebilirsiniz

AFAD, AKUT, KIZILAY, Hayata Destek, Nef Vakfı, TİDER ve TOG’a, BtcTurk ve BtcTurk | Kripto’dan Türk lirası ile bağış gönderebilirsiniz. BtcTurk olarak 100 milyon TL’ye ulaşma hedefiyle, büyüklüğüne bakılmaksızın kullanıcıların bağış miktarı kadar bağış ekliyoruz.

Kahramanmaraş ve çevre illerde yaşanan yıkıcı felaketin ardından, bağış yaparak destek olmak isteyen kullanıcılar, BtcTurk ve BtcTurk | Kripto’da yer alan bakiyelerini AFAD, AKUT, KIZILAY, Hayata Destek, Nef Vakfı, TİDER ve TOG’a bağışlayabilir.BtcTurk ve BtcTurk | Kripto’da yer alan Türk lirası bakiyeleri, Türk lirası Çekme ekranlarından direkt olarak AFAD, AKUT, KIZILAY, Hayata Destek, Nef Vakfı, TİDER ve TOG’a ait olan hesaplara gönderilebilir.

Yapılan yardım tutarı kadar, kampanya bağış tutarı 100 milyon Türk lirası’na ulaşana kadar, BtcTurk de ek bağış ekleyerek AFAD, AKUT, KIZILAY, Hayata Destek, Nef Vakfı, TİDER ve TOG’a yardımlar gönderilecektir.

Nasıl Bağış Yapabilirim?

Afet bölgesine yardım yapan kuruluşlara, BtcTurk ve BtcTurk | Kripto’daki hesaplarınızla Türk lirası ile bağışta bulunabilmek için;

1) BtcTurk mobil uygulaması, BtcTurk | Kripto mobil uygulaması, web uygulama veya mobil web üzerinden hesabınıza giriş yapın.

2) BtcTurk mobil uygulamasından TL Cüzdanım ekranını,
BtcTurk | Kripto web sitesinden ise Çek – Banka Transferi ile Çek‘i seçin.

3) Türk Lirası Çekme ekranında yer alan; AFAD, AKUT, KIZILAY, Hayata Destek, Nef Vakfı, TİDER ve TOG’a ait olan hesaplardan birini seçin.

4 ) BtcTurk | Kripto mobil uygulamasında ise HesapBağış Yap butonuna basın.

5) Göndermek istediğiniz tutarı girdikten sonra, yapmış olduğunuz bağış seçtiğiniz kuruluşa gönderilecektir.

6) Yapılan yardım tutarı kadar ek bağış BtcTurk tarafından eklenerek ilgili kurumlara iletilecektir.

Bağış sayfasına https://kripto.btcturk.com/deprem-bagis bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Biriz Beraberiz

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors