Threshold (T) Nedir? Nasıl Çalışır?

Threshold (T), Keep Network ve NuCypher merkeziyetsiz ağlarının zincir üstü birleşmesiyle ortaya çıkan topluluk odaklı bir ağdır. Threshold (T), Keep Network ve NuCypher projelerinin kurucuları Matt Luongo, MacLane Wilkinson ve Michael Egorov tarafından geliştirilmiştir. Threshold, kullanıcıların varlıklarını güvenli bir şekilde tutmaları ve kullanıcıların gizliliğini korumaları için alternatifler sunmaya çalıştığını iddia etmektedir. Threshold’un yerel jetonu T’dir. Bu yazıda Threshold (T) nedir, Threshold (T) nasıl çalışır, Threshold (T) nasıl alınır ve T/TRY ve T/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Threshold (T) Nedir? Nasıl Çalışır?

Threshold, Keep Network ve NuCypher projelerinin birleşmesiyle ortaya çıkmıştır. Threshold, Keep Network’ün altyapısını ve NuCypher’in gizlilik araçlarını kullanır. Threshold, gizliliği ve güvenliği ön plana aldığını belirtir. Threshold projesi, akıllı sözleşmelerin şifrelenmiş verilere erişim sağlamasını ve şifrelenmiş verileri yönetmesini amaçladığını iddia etmektedir. Proje geliştiricileri, Threshold ağı ile birçok alanda merkeziyetsiz uygulamalar oluşturabilmektedir.

Threshold’un yerel jetonu T’dir. T jetonu ağda düğüm stake etmek ve jeton sahiplerine ağda söz hakkı vermek amacıyla kullanılır. T jetonu sahipleri, Threshold ağının yönetimi için alınacak olan kararlarda oy kullanma hakkına sahip olurlar.

T’nin toplam arzı 10,000,000,000 adet ile sınırlandırılmıştır.

NuCypher (NU) ve Keep Network (KEEP) yatırımcıları, sahip oldukları kripto varlıkları Threshold kontratı üzerinden T’ye dönüştürebilmektedir.

1NU = 3.26T
1KEEP = 4.78T


BtcTurk | Kripto’da listelenmiş olan NuCypher (NU) projesi, geçtiğimiz yıl Keep Network (KEEP) projesi ile birleşerek Threshold (T) ismini alacaklarını açıklamıştır.

NuCypher (NU)’ın yakın bir tarihte listeleme kriterlerini karşılamayacak olması sebebi ile aşağıda detayları yer alan plan ile NuCypher (NU) projesi BtcTurk | Kripto platform listesinden çıkarılacaktır. Belirtilen sürenin ardından, hala hesabında NuCypher (NU) bulunan kullanıcılarımızın, sahip oldukları NU varlıklarının T’ye dönüştürülmesi işlemi BtcTurk tarafından gerçekleşecektir.

NU-T dönüşümü 1NU = 3.26T oranı ile yapılacaktır.

Threshold (T)’un açıkladığı oran detaylarına https://blog.threshold.network/threshold-launch/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Threshold’un web sitesine https://threshold.network/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Threshold (T) Nasıl Saklanır?

Keep Network ve NuCypher projelerinin birleşmesiyle ortaya çıkan Threshold’un yerel jetonu T, ERC-20 tabanlı bir jetondur. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile T bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

Threshold (T) Nasıl Alıp Satılır?

Türk Lirası ve Tether ile Threshold (T) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Threshold (T) alabilirsiniz.

Kullanıcılarımızın risk yönetim ilkeleri kapsamında gerekli inceleme ve araştırmayı gerçekleştirerek, kendi risk-getiri seviyelerine uygun şekilde işlem yapmalarını hatırlatırız.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors