Spell Token (SPELL) Nedir? Nasıl Çalışır?

Abracadabra Money, kullanıcıların kriptoparalarını faiz getirisi karşılığında, teminat ile kriptopara ödünç alabildikleri merkeziyetsiz bir platformdur. Spell Token, Abracadabra Money tarafından geliştirilmiş bir jeton birimidir. Spell Token, Abracadabra Money platformunda, faiz geliri ve ek gelir ödemelerinde kullanılır.

Spell Token (SPELL) Nedir?

Spell, merkezi olmayan kredi platformudur. Kullanıcılar, kriptopara varlıklarını teminat verip karşılığında Magic Internet Money (MIM) isimli stabil kriptoparayı borç alabilir. Platformun likidite havuzlarına kriptopara varlıklarını yatıran kullanıcılar ödül olarak Spell Token kazanabilir.

Spell Token (SPELL) Nasıl Çalışır?

Spell Token (SPELL), Abracadabra.money merkeziyetsiz finans (DeFi) platformunun kriptopara varlığıdır. Kullanıcılar, faiz kazandıran yvYFI, yvUSDT, yvUSDC, xSUSHI ve benzeri kripto varlıkları teminat olarak göstererek karşılığında Magic Internet Money (MIM) isimli stabil kriptoparayı borç olarak alabilirler. MIM, Abracadabra veya diğer DeFi platformları aracılığıyla bir başka stabil kriptopara veya popüler kriptoparalara dönüştürülebilir.

Abracadabra.money platformu Ethereum, Binance Smart Chain, Avalanche, Fantom ve Arbitrum One ağlarını desteklemektedir. Kullanılan ağa bağlı olarak borç almak ve gelir elde etmek için kullanılabilecek kriptopara varlıkları farklılık göstermektedir. Platformda yer alan köprü aracılığıyla Magic Internet Money’i (MIM) ağlar arasında transfer etmek mümkündür.

Spell Token (SPELL) Kimler Tarafından Geliştirildi?

Spell Token Abracadabra Money tarafından geliştirilmiştir. Abracadabra Money ise anonim kişiler tarafından geliştirilmiş bir merkeziyetsiz bir platformdur. Spell Token,  Ethereum blokzinciri üzerinde çalışan ERC-20 akıllı kontratı ile geliştirilmiştir.

Spell Token (SPELL) Nasıl Saklanır?

Merkezi olmayan kredi platformu Spell Token’ın kriptopara varlığı SPELL, Ethereum blokzincirinde üretilmiş bir akıllı kontrattır. ERC20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile SPELL bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

Abracadabra.money platformunda işlem yapabilmek için Metamask veya diğer Web3 destekli masaüstü ve mobil cüzdanları kullanabilirsiniz.

Spell Token (SPELL) Nasıl Alıp Satılır?

Türk Lirası ve Tether ile Spell Token (SPELL) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk Lirası göndererek Spell Token (SPELL) alabilirsiniz.

Spell Token (SPELL) Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey: 10 Soruda Spell Token(SPELL)

BtcTurk YouTube kanalında yayınlanan, BtcTurk İş Geliştirme Direktörü Salim Karaman’ın sunduğu 10 Soruda Kriptoparalar adlı programın Spell Token (SPELL) bölümünü izleyebilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors