Numeraire (NMR) Nedir? Nasıl Çalışır?

Numeraire platformu, veri bilimcilerine ve geliştiricilere, gelişmiş makine modellerini denemeleri ve oluşturmaları için olanak sağlar. Numeraire, 2015 yılının sonlarında Richard Craib tarafından kurulmuştur. Numeraire platformu, veri bilimi alanında merkeziyetsizliği ve geliştiricilerin birbirleriyle makine öğrenimi tahmin modelleri oluşturma konusunda rekabet etmelerini amaçlar. Platformun token’ı NMR’dir. Bu yazıda Numeraire (NMR) nedir, Numeraire (NMR) nasıl çalışır, Numeraire (NMR) nasıl alınır ve NMR/TRY ve NMR/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Numeraire (NMR) Nedir? Nasıl Çalışır?

Numerai, kriptografi, makine öğrenimi, yapay zeka, veri bilimini içeren çoklu bir sistemdir. Numerai, Ethereum blokzincirinde oluşturulmuştur. Risk koruma fonu olarak faaliyet gösterir. Numeraire’nin bir risk koruma fonu tarafından oluşturulan ilk kriptopara birimi olduğu vurgulanmaktadır.

Numeraire platformunun token’ı olan NMR, kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılır. Numerai Turnuvası’nda başarılı performanslarda bulunan veri bilimciler NMR ile ödüllendirilir. Numerai Turnuvası, veri bilimcilerinin haftalık olarak finans tahmininde bulundukları rekabetçi bir yarışmadır. NMR, Ethereum blokzinciri üzerinde oluşturulmuştur ve ERC-20 standartı ile çalışmaktadır.

NMR’nin madenciliği yapılmamaktadır.

NMR’nin maksimum arzı 11,000,000 adet ile sınırlandırılmıştır.

Numeraire (NMR) Nasıl Saklanır?

Numeraire (NMR), veri bilimi alanında merkeziyetsizliği amaçlayan ERC-20 tabanlı bir token’dır. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile NMR bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

Numeraire (NMR) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether ile Numeraire (NMR) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk | Kripto’ya üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Numeraire (NMR) alabilirsiniz.

Kullanıcılarımızın risk yönetim ilkeleri kapsamında gerekli inceleme ve araştırmayı gerçekleştirerek, kendi risk-getiri seviyelerine uygun şekilde işlem yapmalarını hatırlatırız.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors