Mask Network (MASK) Nedir? Nasıl Çalışır?

Mask Network, Web 2.0 ile Web 3.0 teknolojisi arasında bir köprü görevi görmeyi amaçlayan bir projedir. Mask Network, Suji Yan tarafından geliştirilmiştir. Mask Network’ün yerel jetonu MASK’tır. Bu yazıda Mask Network (MASK) nedir, Mask Network (MASK) nasıl çalışır, Mask Network (MASK) nasıl alınır ve MASK/TRY ve MASK/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Mask Network (MASK) Nedir? Nasıl Çalışır?

Mask Network, kullanıcıların Twitter ve Facebook üzerinden şifreli mesajlar göndermesini sağlayan bir protokoldür. Mask Network, kriptopara transfer sürecinde, dosya paylaşım sürecinde, merkeziyetsiz uygulamalarla etkileşim sürecinde, şifreli mesajlar gönderim sürecinde kullanıcıların gizlilik eklemelerine olanak tanır. Mask Network, kullanıcıların sosyal medyada daha fazla gizli kalmasını amaçlamaktadır.

Mask Network ile kullanıcılar; Twitter platformundan kriptopara alım satımını gerçekleştirebilirler. Sahip oldukları NFTleri, Twitter’da profil fotoğrafı yapabilirler. Şifrelenmiş dosyalarını yine Twitter’da paylaşabilirler.

Mask Network, Web 2.0 platformlarının Web 3.0 teknolojileri ile kullanılmasını sağlamaya çalıştığını iddia eder.

Mask Network, Temmuz 2019’da Suji Yan tarafından kurulmuştur. Mask Network’ün merkezi Çin’in Şanghay şehridir.

Mask Network, Ethereum ağı üzerinde çalışır. Ağın yerel jetonu MASK’tır. MASK jetonu, ERC-20 standartı ile çalışır. MASK jetonu, MaskDAO tarafından yönetilir. MASK bir yönetişim jetonudur. MASK jetonu sahipleri, platform için verilecek kararlarda oy kullanabilmektedir. Her bir MASK jetonu, bir oy hakkını temsil eder.

MASK’ın toplam arzı 100,000,000 adet ile sınırlandırılmıştır.

Mask Network’ün web sitesine https://mask.io/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Mask Network (MASK) Nasıl Saklanır?

Web 2.0 ile Web 3.0 arasında köprü olma görevi üstlenen Mask Network platformunun yerel jetonu MASK, ERC-20 standartı ile çalışmaktadır. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile MASK bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

Mask Network (MASK) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether ile Mask Network (MASK) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Mask Network (MASK) alabilirsiniz.

Kullanıcılarımızın risk yönetim ilkeleri kapsamında gerekli inceleme ve araştırmayı gerçekleştirerek, kendi risk-getiri seviyelerine uygun şekilde işlem yapmalarını hatırlatırız

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors