MAGIC (MAGIC) Nedir? Nasıl Çalışır?

MAGIC, oyun topluluklarını birbirine bağlayan yardımcı program jetonu olarak çalışmaktadır. MAGIC, Treasure Metaverse platformunda hizmet vermektedir. Platformun kurucuları arasında John Patten, Gaarp ve Karel Vuong yer almaktadır. MAGIC’in yerel jetonu MAGIC’tir. Bu yazıda MAGIC (MAGIC) nedir, MAGIC (MAGIC) nasıl çalışır, MAGIC (MAGIC) nasıl alınır ve MAGIC/TRY ve MAGIC/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

MAGIC (MAGIC) Nedir? Nasıl Çalışır?

MAGIC, oyun topluluklarını birbirine bağlamayı amaçlar. MAGIC, Treasure Metaverse platformunda hizmet vermektedir. MAGIC, Treasure Metaverse’ün pazar yeri Trove’da oyun içi NFT varlıkların alım satımında kullanılmaktadır. MAGIC, Treasure platformunun resmi para birimi olarak kullanılmaktadır.

MAGIC, Ethereum ağı üzerinde çalışır. MAGIC ağının yerel jetonu MAGIC’tir. MAGIC, Ethereum ağı üzerinde çalışan ERC-20 tabanlı bir jetondur.

Eylül 2021’de piyasaya sunulan MAGIC, Treasure platformunun kurucuları John Patten, Gaarp ve Karel Vuong tarafından hayata geçirilmiştir.

MAGIC’in maksimum arzı 347,714,007 adet ile sınırlandırılmıştır.

Treasure platformunun web sitesine https://treasure.lol/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.Treasure platformu hakkındaki tüm teknik detaylara https://docs.treasure.lol/about-treasure/readme bağlantısından ulaşabilirsiniz.

MAGIC (MAGIC) Nasıl Saklanır?

MAGIC, ERC-20 tabanlı bir jetondur. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile MAGIC bakiyelerinizi yönetebilirsiniz. BtcTurk | Kripto’da MAGIC yatırma ve çekme işlemleri yalnızca Arbitrum One ağı üzerinden gerçekleşmektedir.

MAGIC (MAGIC) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether ile MAGIC (MAGIC) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk | Kripto’ya üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek MAGIC (MAGIC) alabilirsiniz.


Kullanıcılarımızın risk yönetim ilkeleri kapsamında gerekli inceleme ve araştırmayı gerçekleştirerek, kendi risk-getiri seviyelerine uygun şekilde işlem yapmalarını hatırlatırız.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors