JasmyCoin (JASMY) Nedir? Nasıl Çalışır?

Jasmy platformu, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve blokzinciri teknolojisini kullanarak kullanıcıların kişisel verilerini kendi ellerinde tutabilmeleri için gizlilik sunmayı amaçladığını iddia etmektedir. JasmyCoin, Jasmy Corporation kurucuları Kunitake Ando, Kazumasa Sato, Masanobu Yoshida, Hiroshi Harada tarafından geliştirilmiştir. Bu yazıda JasmyCoin (JASMY) nedir, JasmyCoin (JASMY) nasıl çalışır, JasmyCoin (JASMY) nasıl alınır ve JASMY/TRY ve JASMY/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

JasmyCoin (JASMY) Nedir? Nasıl Çalışır?

Jasmy, kullanıcıların verileri kolay ve güvenli bir şekilde işleme koyabilecekleri altyapı oluşturmayı hedeflemektedir. Proje, platformda yer alan kullanıcıların bilgisayar, telefon gibi cihazları ve merkeziyetsiz protokoller arasındaki veri alışverişinin gerçekleştirilmesi için uygun ortam oluşturmayı amaçlar. Jasmy platformunda veriler, kişisel varlıklara dönüştürülebilmektedir. Jasmy platformu, tüm kullanıcıların kendi kişisel verilerini yönetmesine olanak tanıdığını iddia etmektedir.

JASMY, Ethereum blokzinciri üzerinde çalışan ERC-20 tabanlı bir token’dır. JASMY, JasmyCoin ağının hizmet token’ı olarak işlev görmektedir. Jasmy ağındaki işlemlerde JASMY token kullanılmaktadır. Jasmy ağındaki ürün ve hizmetleri satın almak, kayıtlı verileri korumak için JASMY kullanılmaktadır.

Toplam JASMY arzı 50,000,000,000 adet ile sınırlandırılmıştır.

Jasmy, Nisan 2016’da Japonya Tokyo’da kurulmuştur. Jasmy’nin kurucuları arasında Kunitake Ando, Kazumasa Sato, Masanobu Yoshida, Hiroshi Harada yer almaktadır.

JasmyCoin web sitesine https://www.jasmy.co.jp/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.JasmyCoin hakkındaki tüm teknik detaylara https://www.jasmy.co.jp/images/whitepaper.pdf bağlantısından ulaşabilirsiniz.

JasmyCoin (JASMY) Nasıl Saklanır?

JASMY, ERC-20 tabanlı bir token’dır. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile JASMY bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

JasmyCoin (JASMY) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether ile JasmyCoin (JASMY) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk | Kripto’ya üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek JasmyCoin (JASMY) alabilirsiniz.

Kullanıcılarımızın risk yönetim ilkeleri kapsamında gerekli inceleme ve araştırmayı gerçekleştirerek, kendi risk-getiri seviyelerine uygun şekilde işlem yapmalarını hatırlatırız.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors