iExec RLC (RLC) Nedir? Nasıl Çalışır?

iExec RLC (RLC), Gilles Fedak ve Haiwu He tarafından kurulmuştur. iExec, blokzinciri tabanlı merkeziyetsiz bilgi işlem sağlayıcısıdır. iExec RLC, bulut kaynakları için kullanıcılara pazar yeri oluşturmayı amaçlayan bir projedir. Projenin yerel jetonu RLC’dir. Bu yazıda iExec RLC (RLC) nedir, iExec RLC (RLC) nasıl çalışır, iExec RLC (RLC) nasıl alınır ve RLC/TRY ve RLC/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

iExec RLC (RLC) Nedir? Nasıl Çalışır?

iExec RLC, bulut teknolojisi kullanılarak hesaplamaları ağda bulunan diğer bilgisayarlar ile paylaşmayı amaçlar. iExec projesinde kurumsal şirketlerin dışında bireysel kullanıcılara da altyapı olanağı sağlanır. iExec RLC platformu kullanıcılara bulut işlem gücü sunmaktadır. Kullanıcılar depoladıkları dosyalara iExec RLC ile ulaşabilmektedir. iExec RLC platformu işlem gücü için bulut teknolojisinden faydalanır. iExec, blokzinciri teknolojisini kullanarak kurumsal bulut sağlayıcılarına oranla daha düşük maliyetlerde işlemler gerçekleştirir.

Platformun yerel jetonu olan RLC, kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılmaktadır. RLC ile kullanıcılar, platformun kaynaklarına erişim sağlamak için ödeme gerçekleştirebilmektedir. RLC, Ethereum blokzinciri üzerinde oluşturulmuştur ve ERC-20 standartı ile çalışmaktadır.

RLC’nin toplam arzı 86,999,785 ile sınırlandırılmıştır.

iExec RLC (RLC) Nasıl Saklanır?

iExec RLC (RLC), merkeziyetsiz bilgi işlem sağlayıcısı olan ERC-20 tabanlı bir jetondur. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile RLC bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

iExec RLC (RLC) Nasıl Alıp Satılır?

Türk Lirası ve Tether ile iExec RLC (RLC) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek iExec RLC (RLC) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors