Gala (GALA) Nedir? Nasıl Çalışır?

Gala, blokzinciri tabanlı oyun platformudur. “Gerçekten oynamayı isteyeceğiniz blokzinciri oyunları yapar” mottosuyla, kullanıcılara eğlence, sahiplik ve etkileşim vaadeden platform PC/Mac ve web tabanlı oyunlar üretmektedir. Gala, kullanıcılara NFT tabanlı oyun içi ürünleri alıp satabilecekleri bir pazaryeri de sunmaktadır.

Gala (GALA) Nasıl Çalışır?

Gala, oyuncular için çeşitli kategorilerde oyunlar geliştirir. Bu oyunları, Gala’nın web tabanlı oyun platformu üzerinden satın alabilir veya ücretsiz / deneme sürümü versiyonlarına Gala web uygulamasından ulaşabilirsiniz. Oyunlara erişim sağlayabilmek için Gala web uygulamasında ücretsiz bir oyuncu hesabı açabilirsiniz. Oyun içi ürünlere Gala web uygulamasındaki Store (mağaza) bölümünden ulaşabilirsiniz. Oyun içi ürünleri ya da satışa çıkartılan oyun karakterlerini satın alabilmek için Gala web uygulamasında Ethereum cüzdanı kurulumu yapmalı ve hesabınıza GALA ve ETH transfer etmelisiniz.

Gala ağını desteklemek için Gala Node Lisansı satın alarak Gala Node’u (düğüm) çalıştırabilir, bu sayede ağdaki işlemlerden ek gelir elde edebilir ve ödül olarak dağıtılacak NFT’lere sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

GALA’nın maksimum arzı 50.000.000.000 adet ile sınırlandırılmıştır.

Gala (GALA) Nasıl Saklanır?

Blokzinciri tabanlı oyun platformu Gala’nın kripto varlığı GALA, Ethereum blokzincirinde üretilmiştir. Ethereum blokzincirindeki ERC20 tabanlı kripto varlıkları destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanlar, GALA bakiyesini yönetmek için kullanılabilir.

Gala web tabanlı uygulaması üzerinde oyun içi ürünleri satın alabilmek için platforma üye olmalı ve Ethereum cüzdanınızı oluşturmalısınız. Platform şu an için harici cüzdan bağlantısını desteklememektedir. Gala uygulaması hesabınıza aktaracağınız GALA ve ETH bakiyeniz ile oyun içi ürünleri satın alabilirsiniz.

Gala (GALA) Nasıl Alıp Satılır?

Türk Lirası ve Tether ile Gala (GALA) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk Lirası göndererek Gala (GALA) alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors