Flare (FLR) Nedir? Nasıl Çalışır?

Flare, geliştiricilerin blokzinciri ve internet ile çalışabilen merkeziyetsiz uygulamalar oluşturması için tasarlanmış bir projedir. Flare; Hugo Philion, Sean Rowan ve Dr. Nairi Usher tarafından kurulmuştur. Flare’ın yerel jetonu FLR’dir. Bu yazıda Flare (FLR) nedir, Flare (FLR) nasıl çalışır, Flare (FLR) nasıl alınır ve FLR/TRY ve FLR/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Flare (FLR) Nedir? Nasıl Çalışır?

Flare (FLR), geliştiricilerin merkeziyetsiz uygulamalar oluşturması için basit ve tutarlı bir yığın sunduğunu iddia eden katman 1 blokzinciridir. Flare, State Connector ve Flare Time Series Oracle (FTSO) olmak üzere 2 temel protokole sahiptir. Flare sahip olduğu bu protokoller ile geliştiricilerin merkeziyetsiz uygulamalardan oluşan bir ekosistem oluşturmasına olanak sağladığını iddia eder.

Flare Time Series Oracle (FTSO), Flare’deki merkeziyetsiz uygulamalara, yüksek düzeyde merkeziyetsiz fiyatlar ve veri serileri sağlamak için ağ yapısını kullanır.

State Connector, diğer blokzincirlerden gelen bilgilerin Flare üzerinde güvenli ve güvenilir bir şekilde kullanılmasına izin verir.

Flare sağladığı teknoloji ile hızlı bir ağ, düşük ücret ve düşük karbon sağladığını iddia eder.

Flare’ın yerel jetonu FLR’dir. FLR, ağ içinde gerçekleştirilen işlemlerdeki ödemelerde ve stake etme işlemlerinde kullanılır.

Flare’ın web sitesine https://flare.network/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Flare hakkındaki tüm teknik detaylara Flare white paper’ından ulaşabilirsiniz.

Flare (FLR) Nasıl Saklanır?

Flare, sağlamlık sağlayan katman 1 Ethereum Virtual Machine (EVM) tabanlı bir blokzinciridir. Flare varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile FLR bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

Flare (FLR) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether ile Flare (FLR) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk | Kripto’ya üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Flare (FLR) alabilirsiniz.

Kullanıcılarımızın risk yönetim ilkeleri kapsamında gerekli inceleme ve araştırmayı gerçekleştirerek, kendi risk-getiri seviyelerine uygun şekilde işlem yapmalarını hatırlatırız.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors