Blur (BLUR) Nedir? Nasıl Çalışır?

Blur, NFT market yeri sunan merkeziyetsiz bir platformdur. Blur, Pacman takma isimli bir kullanıcı tarafından kurulmuştur. Blur’un yerel jetonu BLUR’dur. Bu yazıda Blur (BLUR) nedir, Blur (BLUR) nasıl çalışır, Blur (BLUR) nasıl alınır ve BLUR/TRY ve BLUR/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Blur (BLUR) Nedir? Nasıl Çalışır?

Blur, NFT market yeri sunan merkeziyetsiz bir platformdur. Blur platformu, telif hakları konusunda içerik üreticilerini koruyan bir yapıda olduğunu iddia etmektedir. Telif ücreti ödeyen kullanıcılar, BLUR jetonu kazanabilmektedir.

Blur, 2022 ylında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. Blur projesini hayata geçiren kişiler, sadece takma isimler ile bilinmektedir. Blur, Pacman takma isimli bir kullanıcı tarafından geliştirilmiştir.

Blur’un yerel jetonu BLUR’dur. BLUR, Ethereum tabanlı ERC-20 jetonudur. BLUR, Blur platformunun yönetişiminde kullanılır. BLUR jetonu sahipleri; ağ üzerinde yaşanacak değişikliklerde, ağ üzerindeki geliştirmelerde yapılacak olan oylamalarda söz hakkına sahiplerdir. Blur platformundaki telif ücretleri, BLUR jetonu ile de ödenebilmektedir.

BLUR’un toplam arzı 3,000,000,000 adet ile sınırlandırılmıştır.

Blur’un web sitesine https://blur.io/ bağlantısından ulaşabilirsiniz. Blur hakkındaki tüm teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Blur (BLUR) Nasıl Saklanır?

BLUR, ERC-20 tabanlı bir jetondur. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile BLUR bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

Blur (BLUR) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether ile Blur (BLUR) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Blur (BLUR) alabilirsiniz.

Kullanıcılarımızın risk yönetim ilkeleri kapsamında gerekli inceleme ve araştırmayı gerçekleştirerek, kendi risk-getiri seviyelerine uygun şekilde işlem yapmalarını hatırlatırız.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors