Amp (AMP) Nedir? Nasıl Çalışır?

Amp, dijital varlık transferlerini anlık olarak gerçekleştirebilen ve doğrulanabilir şekilde güvence altına alan teminatlı takas platformudur. Transfer işlemlerini Flexa ağı aracılığıyla anında gerçekleştirirken, dijital varlıkları güvence altına alarak gönderici ve alıcı arasındaki transfer işlemlerinin anlık olarak sonuçlanabilmesine olanak sağlar.

Amp (AMP) Nasıl Çalışır?

Amp, kriptopara transferlerinde doğrulanabilir teminatlandırma hizmeti vermektedir. Akıllı sözleşme temelli altyapısı sayesinde herhangi bir hesabı, akıllı uygulamaları (dApp) ve transfer işlemlerini teminat altına alabilir ve bu işlemler Ethereum blokzincirinde doğrulanabilir. Teminatlandırılan işlemler, yetkilendirilen teminat yöneticileri, teminatları kilitleyebilir, kilitleri açabilir ve yeniden yönlendirebilir.

Platformda işlem yapabilmek için platformun dijital kriptopara varlığı AMP’yi kilitleyerek (stake) dijital ödemeler, itibari para takasları, borç dağılımı, gayrimenkul satışları ve daha pek çok takas işlemi teminat altına alınabilir.

Amp (AMP) Nasıl Saklanır?

Teminatlı takas platformu Amp’nin kriptopara varlığı AMP, ERC20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanlarında saklanabilir.

AMP bakiyenizi kilitleyerek (stake) işlem yapmak istiyorsanız Flexa ağına (https://app.flexa.network) Metamask veya Trust Wallet ve benzeri Web3 destekli bir cüzdan ile bağlanmalısınız.

Amp (AMP) Nasıl Alıp Satılır?

Türk Lirası ve Tether ile Amp (AMP) alıp satmak için BtcTurk | Kripto web sitesi veya BtcTurk | Kripto mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk Lirası göndererek Amp (AMP) alabilirsiniz.

Amp (AMP) Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey: 10 Soruda Amp (AMP)

BtcTurk YouTube kanalında yayınlanan, BtcTurk İş Geliştirme Direktörü Salim Karaman’ın sunduğu 10 Soruda Kriptoparalar adlı programın Amp (AMP) bölümünü izleyebilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors