BtcTurk Çalışanları Sordu, Anneleri Cevapladı

Türkiye’nin ilk, dünyanın ise dördüncü kriptopara alım satım platformu BtcTurk’ün çalışanları, annelerine Bitcoin’i ve ne iş yaptıklarını sordu, Anneler Günü’nü kutladı. Sohbetlerin yer aldığı video, BtcTurk Youtube hesabında…

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, yaklaşık 3,5 milyon kullanıcıya ulaşan BtcTurk, “Dünyayı değiştirmek işimizin bir parçası, annelerimizin yüzünü güldürmek de…” konseptiyle Anneler Günü’ne özel video hazırladı.

Çalışanlarının yüzde 54’ü kadınlardan oluşan ve 12 kişilik yönetim ekibinde 4 kadın liderin rol aldığı BtcTurk; yönetimden pazarlamaya, yazılımdan kullanıcı destek ekiplerine kadar birçok çalışanın anneleriyle yaptıkları soru- cevap görüşmelerinden oluşan video ile Anneler Günü’nü kutladı.

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’nin de yer aldığı proje kapsamında; çalışanlar annelerine “Bitcoin nedir?” ve “Benim ne iş yaptığımı anlatır mısın?” sorularını yöneltti, anneler cevapladı. Video, çalışanların annelerinin bu özel gününü kutlamasıyla son buldu.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors