2022 Ekim Ayında En Çok Okunan 5 İçerik – BtcTurk

Bitcoin ve kriptopara dünyasındaki her şeyin tek bir yerde olduğu BtcTurk Bilgi Platformu’nda, BtcTurk kullanıcılarının Ekim ayında en çok okuduğu içerikleri bu yazıda bulabilirsiniz.

1) Bilgi Platformu Sözlük

Bitcoin ve kriptopara dünyasındaki terimlerin yer aldığı Bilgi Platformu Sözlük sayfası Ekim ayının en çok incelenen sayfası oldu.

2) Bitcoin’e Giden Yol: Bitcoin Teknik Dokümanı

Ekim ayında Bitcoin White Paper’ının ortaya çıkışının 14. yılı kutlandı. Satoshi Nakamoto’nun oluşturduğu Bitcoin Teknik Dokümanı’nın tüm detaylarıyla ele alındığı içerik, Ekim ayında en çok okunanlar arasında yerini aldı.

3) Bitcoin Madenciliği (Mining) Nedir ve Nasıl Yapılır?

2022 yılında Bitcoin madenciliği zorluğu her geçen ay rekor kırsa da, Bitcoin madenciliğine olan ilgide herhangi bir azalma söz konusu olmadı. Bilgi Platformu’nda Bitcoin madenciliğinin tüm detaylarının ele alındığı içerik, Ekim ayında da kullanıcıların en çok ziyaret ettiği sayfalar arasındaydı.

4) Bitcoin Tarihi ve Yıllara Göre Fiyatı

Bitcoin’in gelecekte neler yapabileceğini ön görmek ve tahmin etmek için geçmişte neler yaptığını incelemek isteyen kullanıcılar, Ekim ayında Bitcoin Tarihi içeriğini sıklıkla ziyaret etti.

5) Yeni Başlayanlar Rehberi

Bitcoin ve kriptopara dünyasına yeni adım atanlar için başucu rehberi Yeni Başlayanlar Rehberi, Ekim ayında en çok okunan içeriklerden birisi oldu.

2022 yılının Eylül ayında BtcTurk kullanıcılarının, Bilgi Platformu’nda en çok okudukları 5 içeriği 2022 Eylül Ayında En Çok Okunan 5 İçerik – BtcTurk yazısından inceleyebilirsiniz.


Siz de BtcTurk‘e üye olarak, dilediğiniz zaman kolayca Bitcoin alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors