BtcTurk, “Türkiye’nin Sesi”ni oluşturarak Millî Takıma taraftar coşkusu yaşatıyor

Kadın ve Erkek Millî Futbol Takımları ana sponsoru, Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk, “Türkiye’nin Sesi’ projesiyle tribünlerin boşluğunu taraftarın sesiyle dolduruyor. Türkiye’nin her yerinden taraftarların tezahüratlarını kaydetmelerini sağlayarak yapay zekâ teknolojisi ile Türkiye’nin ses haritasını oluşturuyor.

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, Kadın ve Erkek Millî Futbol Takımları ana sponsorluğunu üstlenen ve millî futbolcu Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasına imza atan BtcTurk, “Türkiye’nin Sesi’ projesiyle yeni nesil taraftarlık hikâyesi yazıyor.

Türkiye’nin her yerinden tezahürat seslerinin toplandığı ve yapay zekâ ile işlenerek “Türkiye’nin Sesi’ni ortaya çıkaran proje ile tribünlerin boşluğunun taraftarların sesiyle doldurulması ve Millî Takım’ın taraftar coşkusunu yaşayabilmesi amaçlanıyor. BtcTurk, böylece sahaları yeni nesil tezahüratla tanıştırıyor.

Taraftarların, https://www.sonukupaolsun.com/turkiyenin-sesi/ adresi üzerinde “Ses Ver” butonuna tıklamaları ve “Sonu Kupa Olsun” marşının “Maçlara imzanı at at! Kalplere imzanı at at!/Sonumuz kupa olsun, yürekler gurur dolsun” dizelerini okuyarak seslerini kaydetmeleri yeterli oluyor.

“Türkiye’nin Sesi’nin parçası olan taraftarlar, seslerini kaydettiklerini #SonuKupaOlsun etiketi ve @btcturk hesabını tag’leyip Twitter’den paylaşarak hediye kazanma şansı elde ediyor. 3-13 Mayıs tarihleri arasında devam edecek kampanya kapsamında ilk 1000 paylaşımdan her 100.kişi “2020 Millî Takım deplasman erkek futbol forması’nın sahibi olurken, 1001 ve 2000 arasındaki her 100.kişi “Nike futbol topu” kazanıyor.

“Türkiye’nin Sesi” filmi de yayında…

Millî Takımı desteklemek için taraftarları tek ses, tek yürekte bir araya getiren BtcTurk’ün “Türkiye’nin Sesi! Sesimiz Millîlerin Yanında #SONUKUPAOLSUN” başlığı ile hazırladığı ve spor yorumcusu Ersin Düzen tarafından seslendirilen filme https://www.youtube.com/watch?v=jw14CQUUq-A linkinden ulaşılabilir.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors