BtcTurk, Türkiye Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımlarının Ana Sponsoru Oldu

BtcTurk ve Türkiye Voleybol Federasyonu voleybolun en üst seviyesi olan Millî Takımlar için güçlerini birleştirdi.

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara işlem platformu BtcTurk, Türkiye Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımlarının 2 yıl süreyle ana sponsoru oldu.

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve 3,5 Milyonu aşan kullanıcı sayısına ulaşan BtcTurk, Türkiye Voleybol Federasyonu ile Kadın ve Erkek Millî Takımları için “Ana Sponsorluk” anlaşması imzaladı. Anlaşma 2 yıl süreyle geçerli olacak.
Söz konusu iş birliğine ilişkin yapılan imza törenine Türk Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’nin yanı sıra Milli voleybolcular Meryem Boz ve Oğulcan Yatgın katıldı.

“Spora desteği Türkiye’nin geleceğine destek olarak görüyor; Millî Takımlarımızın yanında yer alıyoruz”

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, Kadın ve Erkek Millî Futbol Takımları ana sponsorluğunu üstlenen, Milli futbolcu Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasına imza atan, 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek 21 millî sporcuya toplam 2,1 milyon TL ile maddi ve manevi destek olan BtcTurk’ün, odağına her zaman Türk sporunun parlak geleceğini yerleştirdiğini; geniş yelpazede sundukları destek ile yeni başarı hikayelerine katkı sunmak istediklerini söyledi. Güneri şöyle devam etti; “Türkiye Voleybol Federasyonu ile 2 yıl süreyle gerçekleştirdiğimiz Kadın ve Erkek Millî Takımlarımızın sponsorluğu ile spora katkımızı voleybol ile genişletmenin mutluluğu içindeyiz. Türkiye’nin yarınları olarak gördüğümüz gençlerimize ve geniş perspektifte ülkemize sağladığı kayda değer katkılar sebebiyle spor alanına büyük önem atfediyoruz. Bu birliktelikten oluşacağına inandığım sinerji ve yakalayacağımız istikrarla çok daha büyük başarılara ulaşacağımıza inancım tam. Bu anlaşmanın hayata geçmesinde emeği geçen başta TVF Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. İş birliği anlaşmamızın taraflara ve Türk sporuna hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

BtcTurk Türk sporuna yatırıma devam ediyor

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara işlem platformu BtcTurk, Türk sporuna yatırımlarını sürdürüyor. Daha önce Kadın ve Erkek Millî Futbol Takımlarının ana sponsorluğunu üstlenen, millî futbolcu Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasına imza atan kurum, 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek 21 millî sporcuya toplam 2,1 milyon TL ile maddi ve manevi destekte bulunmuştu.

BtcTurk, Türkiye’nin yeni nesline duyduğu inancı, Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye Voleybol Federasyonu, Türkiye Futbol Federasyonu eMillî takımı ile yaptığı anlaşmalarla taçlandırırken, yatırımlarına devam ediyor.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors