BtcTurk 9 Yaşında Komisyon İndirimi Kampanyası Katılım Koşulları

–  Kampanyadan yararlanabilmek için BtcTurk.com, pro.btcturk.com, BtcTurk ve BtcTurk | PRO mobil uygulamasından BtcTurk’e üye olup e-posta adresinizi doğrulamış olmanız gerekmektedir. (İndirim kodunun kullanım tarihinde dondurulmuş/kapalı veya üstünde herhangi bir bloke/takyidat bulunan hesaplar kampanyadan faydalanamaz).

–  Yukarıda tanımlanan kampanya koşullarına uyan BtcTurk kullanıcılarına BtcTurk | PRO’da kullanabilecekleri, 01.07.2022 00:00 ve 01.07.2022 23:59 arasında geçerli, aktive edildikten sonra 1 Temmuz saat 23:59’a kadar BTC/TRY işlem çiftinde geçerli %100 komisyon indirim kodu hediye edilecektir. İndirim kodu kullanıcının BtcTurk | PRO nezdindeki hesabında yer alan “Kuponlarım” sekmesine girilmesinin ve hesap sahibi tarafından aktive edilmesinin akabinde kullanılabilir.

–  İşbu Kampanya kapsamında BtcTurk’ün resmi sosyal medya hesaplarında ilan edilen ve hak kazandığınız indirim kodunu BtcTurk | PRO web sitesi veya BtcTurk | PRO mobil uygulaması nezdindeki hesabınızda aktive etmeniz halinde, hesabınızda tanımlı başka komisyon indirimi kuponlarınız kullanım süresi ve/veya aktivasyon süresi içerisinde olsa dahi işbu indirim kuponunun aktive edilmesini takiben süresiz şekilde geçerliliğini yitirecektir. Bu nedenle, işbu indirim kuponunuzu aktive etmeden önce geçerliliği olan başka bir komisyon indirimi kuponunuz olup olmadığını öğrenmeniz ve aktivasyon işlemine buna göre karar vermeniz gerekmektedir.

– Kullanıcı indirim kodunu alım-satım emri verdiğinde kullanmış sayılır ve sağlanan indirim hesaplanan toplam komisyon miktarından düşülür. Kullanıcı tarafından verilen alım-satım emrinin indirim kodunun geçerlilik tarihinden sonra iptal edilmesi halinde, kullanıcı kodun sağladığı komisyon indiriminden faydalanamaz. İptal edilen emirlerden sonra girilecek yeni emrin indirim kodunun kullanım ve aktivasyon süresi içerisinde olması halinde ise kodun sağladığı komisyon indirimi kullanıcının verilen yeni emrine işbu kampanya koşulları dahilinde uygulanır.

– İndirim kodunun geçerlilik süresi içerisinde herhangi bir emir verilmezse veya verilen emir(ler) kupon kullanım süresi dolduktan sonra iptal edilirse kalan tutar için iade ya da hak talep edilemez.

– İndirim kodu Havale/EFT ile TL yatırma/çekme işlem ücretlerinde indirim sağlamaz.

–  Bu kampanya Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş BtcTurk | PRO kullanıcılarına açıktır.

–  Kampanyadan API aracılığıyla işlem yapan kullanıcılar yararlanamaz.

– Kampanyadan faydalanabilmek için BtcTurk’ün resmi sosyal medya hesaplarında du paylaşılan indirim kodunun BtcTurk | PRO web sitesi veya BtcTurk | PRO mobil uygulamasında aktive edilmesi gerekmektedir.

– Bu kampanyadan sadece bireysel hesaplar yararlanabilecek olup, kurumsal hesaplar veya kurumsal hesap yetkilileri hak kazansalar bile kampanyadan faydalanamazlar. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, bakiye takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, değişiklik talebinde bulunulamaz.

– İndirim kodu, BtcTurk resmi sosyal medya hesapları tarafından herkese açık olacak şekilde yayınlanacaktır.

–  Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. (‘BtcTurk’ veya ‘Şirket’) kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme ve/veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Kullanıcı, ilan edilen bu değişiklik ve güncellemeleri takip etmek zorundadır. Bu Katılım Koşulları’nın değişmeyen hükümleri, aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir.

– Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında Şirketimizin Aydınlatma Beyanı için https://pro.btcturk.com/yasal-bilgiler/kisisel-verilerin-korunmasi linkini inceleyebilirsiniz.

– BtcTurk tarafından bu Kampanya Koşulları’nın eklendiği sırada öngörülemeyen, bu koşullardan doğan yükümlülüklerin ifasını kısmen veya tamamen ortadan kaldıran doğal afetler, pandemi, savaş, iç savaş, seferberlik, yangın, infilak, ayaklanma, terör, siber saldırı, uzun süreli ve genel kapsamlı elektrik kesintisi, mevzuat değişikliği gibi tarafların kontrolü haricinde zuhur eden haller, mücbir sebep sayılır. Bu maddede sayılan ve bu maddede yer almamakla birlikte hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, BtcTurk bu Yarışma Koşulları ile belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle sorumlu değildir. Mücbir sebep hallerinde; gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için kullanıcı tarafından BtcTurk’ten herhangi bir nam altında tazminat talep edilemeyecektir.

– İşbu Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

– Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya ticaretinin yapılması yasaktır. Böyle bir durumun fark edilmesi halinde ilgili kodun iptali gerçekleştirilebilir.

– Kullanıcı, işbu kampanya nedeni ile çıkabilecek her türlü anlaşmazlıkların doğması hallinde, BtcTurk’e ait her türlü kayıt, defter ve belgelerin geçerli ve kesin delil teşkil edeceğini, BtcTurk’e yemin teklif etmeyeceğini ve yemin teklif hakkından feragat ettiğini ve bu hükmün Hukuk Muhakemeleri Kanununun (“HMK”) 193. maddesi uyarınca bir delil Protokolü niteliğinde olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

– İşbu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

– BtcTurk, indirim kodu kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors