18.12.2020 – Milli Takım Forması Ödüllü Sosyal Medya Yarışması Katılım Koşulları

● Milli Takım Forması ödülünün işbu kampanya şart ve koşullarına uygun olarak teslim edilmesi için katılımcının BtcTurk’te açık bir hesabının olması gerekmektedir. (Yarışma tarihinde dondurulmuş/kapalı veya üstünde herhangi bir bloke/takyidat bulunan hesaplar ödülden faydalanamaz.).

● Bu yarışma BtcTurk Instagram (@btcturkofficial) ve Twitter (@btcturk) hesaplarında gerçekleşecektir.  Katılım koşulları BtcTurk’ün sunduğu diğer ürün ve hizmetlerini kapsamaz.

● Katılımcıların ilgili platformlardaki profillerinin herkese açık olması gerekmektedir. Sahte profil oluşturarak veya Instagram’ın ve Twitter’ın alt yapısının eksik ve hatalarından fayda elde ederek yarışmaya katılan kişiler ödül almaya hak kazanamayacaktır.

● Katılımcıların yarışmaya katılmak için 18.12.2020 tarihinde saat 14:00, 19.12.2020 14:00 arasında (24 saatlik süre boyunca) BtcTurk’ün Instagram ve Twitter’da paylaşılacak gönderilerinin yorum kısmında BtcTurk’ün hesabını etiketlemek suretiyle yanıtlarını iletmeleri ve BtcTurk’ün hesabını takip etmeleri gerekmektedir. BtcTurk’e üye olan ve bu koşulları tamamlayan katılımcılar arasından doğru cevabı veren ve hesabı kilitli olmayan Twitter’da ilk 3 kişi, Instagram’da ise ilk 2 kişi toplamda 5 katılımcı yarışmadan milli takım forması ödülü kazanma hakkına sahip olurlar. Belirtilen tarih ve saat aralığı sona erdikten sonra yarışma da sona ermiş olacaktır.

● Doğru cevabı @btcturk  Twitter hesabını etiketlemek suretiyle en hızlı ve doğru şekilde yanıtlayan kişiler Twitter’ın uygulaması TweetDeck üzerinden listelenmek suretiyle belirlenecektir. Ödülü kazanan kullanıcılar BtcTurk’ün sosyal medya hesapları tarafından ilan edilecektir. Kazandığı ilan edilen kullanıcıların BtcTurk’e kayıtlı eposta adresi, isim-soyisim, telefon ve adres bilgisini @btcturk Twitter hesabına özel mesaj yoluyla göndermeleri gerekmekte olup, yarışmayı kazanan katılımcıların bilgilerini sonuçların açıklanmasından itibaren en geç 20.12.2020 tarihi saat 23:59’a kadar bildirmeyen ve/veya eksik/hatalı ileten kişiler ödül kazansalar bile kendilerine ödül teslim edilmez, ödülleri iptal edilir ve yedek kazananlar ile iletişime geçilir.

● Doğru cevabı @btcturkofficial Instagram hesabınının yorumuna yanıt vermek suretiyle en hızlı ve doğru şekilde yanıtlayan kişiler ise Instagram üzerinden listelenmek suretiyle belirlenecektir. Ödülü kazanan kullanıcılar BtcTurk’ün sosyal medya hesapları tarafından ilan edilecektir. Kazandığı ilan edilen kullanıcıların BtcTurk’e kayıtlı eposta adresi, isim-soyisim, telefon ve adres bilgisini @btcturkofficial Instagram hesabına özel mesaj yoluyla göndermeleri gerekmekte olup, yarışmayı kazanan katılımcıların bilgilerini sonuçların açıklanmasından itibaren en geç 20.12.2020 tarihi saat 23:59’a kadar bildirmeyen ve/veya eksik/hatalı ileten kişiler ödül kazansalar bile kendilerine ödül teslim edilmez, ödülleri iptal edilir ve yedek kazananlar ile iletişime geçilir.

● Bu yarışma, Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş BtcTurk kullanıcılarına açıktır. Bu yarışmadan sadece BtcTurk’te bireysel hesabı olan kullanıcılar yararlanabilecek olup, kurumsal hesaplar veya kurumsal hesap yetkilileri hak kazansalar bile ödüle hak kazanamazlar.

● BtcTurk’e farklı bilgiler verilerek aynı kişi tarafından yapılan farklı yorumların tespit edilmesi halinde bu kişiler yarışmaya dâhil edilmez. Bu kişiler ödül kazansalar bile ödülleri kendilerine teslim edilmez ve iptal edilir.

● Daha önceki yarışmalarda aynı ödülü kazanmış kişiler ödül hakkı kazanamazlar, Kazansalar dahi hakları yedek kazanana devredilir.

● Yarışma ödülü  kişiye özel olup, 1 adettir. Ödül başka birisine veya başka bir kullanıcıya devredilemez.

● Kazanan katılımcılar, gönderilecek forma hediyesinde beden seçimi (S, M , L , XL vb.) veya değişikliği talebinde bulunamazlar.

● Katılımcılar üye olmak için BtcTurk, BtcTurk | PRO internet siteleri ve BtcTurk hem de BtcTurk PRO mobil uygulamasını kullanabilirler.

● Yarışma şartlarının kötüye kullanılması veya ticaretinin yapılması yasaktır. Böyle bir durumun fark edilmesi halinde ilgili hediyenin iptali gerçekleştirilebilir.

● BtcTurk tarafından bu Katılım Koşulları’nın eklendiği sırada öngörülemeyen, bu koşullardan doğan yükümlülüklerin ifasını kısmen veya tamamen ortadan kaldıran doğal afetler, savaş, iç savaş, seferberlik, yangın, infilak, ayaklanma, terör, siber saldırı, uzun süreli ve genel kapsamlı elektrik kesintisi, reklam/reklamların yayınlanmasını engelleyecek nitelikte reklamın/reklamların yayınlanacağı internet sitesi/sitelerine, bu sitelerin bağlı olduğu IP adreslerine ve ad server sistemlerine erişimin engellenmesi kararı verilmesi, mevzuat değişikliği gibi tarafların kontrolü haricinde zuhur eden haller, mücbir sebep sayılır. Bu maddede sayılan ve bu maddede yer almamakla birlikte hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, BtcTurk bu Katılım Koşulları ile belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle sorumlu değildir. Mücbir sebep hallerinde; gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için kullanıcı tarafından BtcTurk’ten herhangi bir nam altında tazminat talep edilemeyecektir.

● Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. (“BtcTurk” veya “Şirket”) yarışmayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme ve/veya sona erdirme hakkını saklı tutar.

● Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında Şirketimizin Aydınlatma Beyanı için https://pro.btcturk.com/yasal-bilgiler/kisisel-verilerin-korunmasi linkini inceleyebilirsiniz.

●  İşbu Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

● Bu yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors